Робочі будні

 25 травня 2017
З 22 до 24травня 2017року проведено функціональне навчання керівників суб’єктів господарювання. Керівник групи викладач Гречка Віктор Миколайович організував заняття на високому методичному рівні з використанням інноваційних методів навчання .
 25 квітня 2017
25 квітня 2017 року на базі НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області відбулося чергове засідання науково - методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення області.
 24 квітня 2017
24 квітня 2017 року методистами обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області для працівників Головного управління ДФС у Вінницькій області був проведений інструктивно-методичний семінар на тему: «Основні поняття про надзвичайні ситуації. Правила поведінки та порядок дій в умовах їх загрози та виникнення».
 13 квітня 2017
11 квітня 2017 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради» за сприяння Департаменту освіти Вінницької міської ради відбувся семінар-практикум для призначених осіб з питань цивільного захисту загальноосвітніх навчальних закладів міста Вінниці на тему:«Показовий «День цивільного захисту» в загальноосвітньому навчальному закладі».
 10 квітня 2017
6 квітня 2017 року на базі комунального закладу «ДНЗ №26 Вінницької міської ради», за ініціативи НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області та за сприяння Департаменту освіти Вінницької міської ради та міського методичного кабінету Вінницької міської ради, відбувся семінар-практикум для вихователів-методистів – призначених осіб з питань ЦЗ дошкільних навчальних закладів міста на тему: «Показовий день «Тижня безпеки дитини» –- «Природу поважаємо, про безпеку дбаємо»: організація, підготовка та методика проведення».
 5 квітня 2017
5 квітня 2017 року був проведений залік та підведені підсумки засвоєння навчального матеріалу за програмою функціонального навчання слухачів категорії «Заступники керівників загальноосвітніх навчальних закладів».
 5 квітня 2017
З 03 по 05 квітня у Навчально – методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області проходили підготовку слухачі категорії «Керівники спеціалізованої служби цивільного захисту матеріального забезпечення районів, міст».
 31 березня 2017
Відповідно до Плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області на 2017 навчальний рік, 30 та 31 березня 2017 року педагогічними працівники НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області були проведені заняття з категорією слухачів «Керівники навчальних груп з підготовки працівників суб’єкту господарювання діям у надзвичайних ситуацій» за 12-ти годинною «Програмою постійно діючого семінару з функціонального навчання».
 30 березня 2017
У період з 27 до 29 березня 2017 року відповідно до Плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області на 2017 навчальний рік проводились заняття з категорією слухачів «Керівники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування». Керівник групи викладач вищої категорії «викладач-методист» Гречка Віктор Миколайович.
 29 березня 2017
Американська академія педіатрії (ААП) випустила нові рекомендації з використання цифрових пристроїв дітьми. Педіатри рекомендують батькам приділяти увагу не тільки тому, скільки часу діти проводять з планшетом, телевізором або смартфоном, але і тому, як, коли і де вони це роблять. Всі рекомендації ААП зроблені на базі досліджень, які проводилися кілька років та пов′язані з визначенням впливу цифрових медіа на розвиток дітей.
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку