Робочі будні

 5 квітня 2017
5 квітня 2017 року був проведений залік та підведені підсумки засвоєння навчального матеріалу за програмою функціонального навчання слухачів категорії «Заступники керівників загальноосвітніх навчальних закладів».
 5 квітня 2017
З 03 по 05 квітня у Навчально – методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області проходили підготовку слухачі категорії «Керівники спеціалізованої служби цивільного захисту матеріального забезпечення районів, міст».
 31 березня 2017
Відповідно до Плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області на 2017 навчальний рік, 30 та 31 березня 2017 року педагогічними працівники НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області були проведені заняття з категорією слухачів «Керівники навчальних груп з підготовки працівників суб’єкту господарювання діям у надзвичайних ситуацій» за 12-ти годинною «Програмою постійно діючого семінару з функціонального навчання».
 30 березня 2017
У період з 27 до 29 березня 2017 року відповідно до Плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області на 2017 навчальний рік проводились заняття з категорією слухачів «Керівники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування». Керівник групи викладач вищої категорії «викладач-методист» Гречка Віктор Миколайович.
 29 березня 2017
Американська академія педіатрії (ААП) випустила нові рекомендації з використання цифрових пристроїв дітьми. Педіатри рекомендують батькам приділяти увагу не тільки тому, скільки часу діти проводять з планшетом, телевізором або смартфоном, але і тому, як, коли і де вони це роблять. Всі рекомендації ААП зроблені на базі досліджень, які проводилися кілька років та пов′язані з визначенням впливу цифрових медіа на розвиток дітей.
 23 березня 2017
На базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області 21 березня 2017 року організовано та проведено відкрите заняття «Організація роботи голови комісії з питань НС суб’єкту господарювання» з категорією слухачів «Посадові особи, які очолюють комісії з питань НС суб’єктів господарювання». Заняття підготовив та провів викладач викладач І категорії центру Москаленко Михайло Григорович.
 23 березня 2017
21 березня до Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області завітали заступник голови Вінницької облдержадміністрації Броварник Василь Михайлович разом з директором Департаменту цивільного захисту Вовченко Сергієм Дмитровичем. Зазначені особи відвідали заняття слухачів за такими категоріями: «Посадові особи, які очолюють комісії з питань НС суб’єктів господарювання» – керівник групи викладач викладач І категорії центру Москаленко Михайло Григорович та «Керівники суб’єктів господарювання (незалежно від форми власності)» – викладач вищої категорії «викладач-методист» центру Гречка Віктор Миколайович.
 16 березня 2017
16 березня 2017 року, на базі Шаргородської СЗШ І-ІІІ ст. №1 відбувся інструктивно-методичний семінар для керівників загальноосвітніх навчальних закладів району на тему: «Організація та проведення заходів з цивільного захисту в загальноосвітньому навчальному закладі».
 13 березня 2017
У Навчально - методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області пройшло планове засідання методичної комісії №1.
 10 березня 2017
9 березня 2017 року методистами обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області для працівників Департаменту агропромислового розвитку Вінницької облдержадміністрації був проведений інструктивно-методичний семінар на тему: «Основні поняття про надзвичайні ситуації. Правила поведінки та порядок дій в умовах їх загрози та виникнення».
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку