Робочі будні

 13 березня 2017
У Навчально - методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області пройшло планове засідання методичної комісії №1.
 10 березня 2017
9 березня 2017 року методистами обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області для працівників Департаменту агропромислового розвитку Вінницької облдержадміністрації був проведений інструктивно-методичний семінар на тему: «Основні поняття про надзвичайні ситуації. Правила поведінки та порядок дій в умовах їх загрози та виникнення».
 24 лютого 2017
23 лютого 2017 року відбувся семінар-практикум для керівників навчальних груп підготовки працівників регіональної газової компанії ПАТ «Вінницягаз».
 23 лютого 2017
Відповідно до Розпорядження голови Вінницької обласної державної адміністрації від 29 грудня 2016 року № 1004 «Про затвердження плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2017 рік та здійснення практичної підготовки суб’єктів господарювання з питань цивільного захисту» з 20 по 22 лютого 2017 року у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області проведено навчання слухачів категорії «Керівники загальноосвітніх навчальних закладів».
 17 лютого 2017
16 лютого на базі Центра мистецтв міста Тульчина відбувся інструктивно-методичний семінар для керівників дошкільних навчальних закладів району на тему: «Організація підготовки та методика проведення «Тижня безпеки дитини» і «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» у дошкільному навчальному закладі» за сприяння відділу освіти Тульчинської РДА. Семінар підготували та провели працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області, участь в ньому взяли інспектор відділу освіти Тульчинської РДА Віктор Камінський і методист районного методичного кабінету Олена Желізко.
 16 лютого 2017
14 лютого 2017 року на базі НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області відбулося чергове засідання науково - методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення області.
 9 лютого 2017
8 лютого 2017 року, на базі Немирівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.№2 - ліцей міста Немирів відбувся інструктивно-методичний семінар для керівників загальноосвітніх навчальних закладів району на тему: «Організація та проведення заходів з цивільного захисту в загальноосвітньому навчальному закладі».
 2 лютого 2017
Відповідно до Плану комплектування навчально-методичного центру з функціонального навчання на 2017 рік на обласних та міста Вінниці курсах удосконалення керівних кадрів з 1 по 3 лютого проходять навчання керівники спеціалізованих служб захисту сільсько-господарських тварин і рослин РДА.
 21 грудня 2016
проведення оцінки ефективності здійснення контролю за виконанням контрольних документів в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області
 19 грудня 2016
15 грудня 2016 року на базі НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області відбувся «День професійної майстерності» («День викладача та майстра виробничого навчання»).
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку