Робочі будні

 23 березня 2017
На базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області 21 березня 2017 року організовано та проведено відкрите заняття «Організація роботи голови комісії з питань НС суб’єкту господарювання» з категорією слухачів «Посадові особи, які очолюють комісії з питань НС суб’єктів господарювання». Заняття підготовив та провів викладач викладач І категорії центру Москаленко Михайло Григорович.
 23 березня 2017
21 березня до Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області завітали заступник голови Вінницької облдержадміністрації Броварник Василь Михайлович разом з директором Департаменту цивільного захисту Вовченко Сергієм Дмитровичем. Зазначені особи відвідали заняття слухачів за такими категоріями: «Посадові особи, які очолюють комісії з питань НС суб’єктів господарювання» – керівник групи викладач викладач І категорії центру Москаленко Михайло Григорович та «Керівники суб’єктів господарювання (незалежно від форми власності)» – викладач вищої категорії «викладач-методист» центру Гречка Віктор Миколайович.
 16 березня 2017
16 березня 2017 року, на базі Шаргородської СЗШ І-ІІІ ст. №1 відбувся інструктивно-методичний семінар для керівників загальноосвітніх навчальних закладів району на тему: «Організація та проведення заходів з цивільного захисту в загальноосвітньому навчальному закладі».
 13 березня 2017
У Навчально - методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області пройшло планове засідання методичної комісії №1.
 10 березня 2017
9 березня 2017 року методистами обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області для працівників Департаменту агропромислового розвитку Вінницької облдержадміністрації був проведений інструктивно-методичний семінар на тему: «Основні поняття про надзвичайні ситуації. Правила поведінки та порядок дій в умовах їх загрози та виникнення».
 24 лютого 2017
23 лютого 2017 року відбувся семінар-практикум для керівників навчальних груп підготовки працівників регіональної газової компанії ПАТ «Вінницягаз».
 23 лютого 2017
Відповідно до Розпорядження голови Вінницької обласної державної адміністрації від 29 грудня 2016 року № 1004 «Про затвердження плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2017 рік та здійснення практичної підготовки суб’єктів господарювання з питань цивільного захисту» з 20 по 22 лютого 2017 року у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області проведено навчання слухачів категорії «Керівники загальноосвітніх навчальних закладів».
 17 лютого 2017
16 лютого на базі Центра мистецтв міста Тульчина відбувся інструктивно-методичний семінар для керівників дошкільних навчальних закладів району на тему: «Організація підготовки та методика проведення «Тижня безпеки дитини» і «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» у дошкільному навчальному закладі» за сприяння відділу освіти Тульчинської РДА. Семінар підготували та провели працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області, участь в ньому взяли інспектор відділу освіти Тульчинської РДА Віктор Камінський і методист районного методичного кабінету Олена Желізко.
 16 лютого 2017
14 лютого 2017 року на базі НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області відбулося чергове засідання науково - методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення області.
 9 лютого 2017
8 лютого 2017 року, на базі Немирівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.№2 - ліцей міста Немирів відбувся інструктивно-методичний семінар для керівників загальноосвітніх навчальних закладів району на тему: «Організація та проведення заходів з цивільного захисту в загальноосвітньому навчальному закладі».
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку