Робочі будні

 2 лютого 2017
Відповідно до Плану комплектування навчально-методичного центру з функціонального навчання на 2017 рік на обласних та міста Вінниці курсах удосконалення керівних кадрів з 1 по 3 лютого проходять навчання керівники спеціалізованих служб захисту сільсько-господарських тварин і рослин РДА.
 21 грудня 2016
проведення оцінки ефективності здійснення контролю за виконанням контрольних документів в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області
 19 грудня 2016
15 грудня 2016 року на базі НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області відбувся «День професійної майстерності» («День викладача та майстра виробничого навчання»).
 9 грудня 2016
Щорічно, 9 грудня за ініціативи ООН відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією. У цей день 9 грудня 2003 року в мексиканському місті Меріда на політичній конференції високого рівня була відкрита для підписання Конвенція ООН проти корупції (ухвалена Генеральною асамблеєю ООН 31 жовтня 2003 року).
 8 грудня 2016
В Україні триває Всеукраїнський тиждень права. Людина, її життя, здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в нашій державі найвищою соціальною цінністю та охороняються основним законодавчим актом – Конституцією України, яка гарантує права і свободи кожному громадянинові. Головна ідея Конституції полягає в тому, що саме держава функціонує для людини та відповідає перед нею за свою діяльність.
 7 грудня 2016
07 грудня в НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області було проведено заняття на тему «Шлях розвитку прав і свобод людини в Україні», на якому серед іншого ознайомлено працівників з національними та міжнародно-правовими гарантіями захисту прав людини
 5 грудня 2016
Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй у 1948 році прийняла Загальну Декларацію прав людини, в якій вперше на світовому рівні був юридично закріплений феномен прав людини, в тому числі природні права людини. З цього моменту почався відлік часу для принципово нового етапу розвитку правових систем: ідея природних прав людини перейшла з рівня умоглядних філософських конструкцій (які часто мали спекулятивний характер) на рівень забезпечених державою та світовою спільнотою юридичних норм.
 21 листопада 2016
17 листопада 2016 року відбулась зустріч представників Навчально – методичного центру цивільного захисту з керівниками органів управління освітою райдержадміністрацій та міських рад. На зустрічі був присутній перший заступник Директора Департаменту освіти Вінницької облдержадміністрації Буняк В.В.
 14 листопада 2016
Працівники навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Вінницької області активно працюють з освітянами області за темою «Організація підготовки та методика проведення основних заходів цивільного захисту в навчальних закладах».
 11 листопада 2016
9 листопада 2016 року в приміщенні Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області пройшло засідання науково-методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення Вінницької області. В засіданні ради взяв участь керівник установи Чухрій Ю.В. та інші педагогічні працівники.
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку