Робочі будні

 7 грудня 2016
07 грудня в НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області було проведено заняття на тему «Шлях розвитку прав і свобод людини в Україні», на якому серед іншого ознайомлено працівників з національними та міжнародно-правовими гарантіями захисту прав людини
 5 грудня 2016
Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй у 1948 році прийняла Загальну Декларацію прав людини, в якій вперше на світовому рівні був юридично закріплений феномен прав людини, в тому числі природні права людини. З цього моменту почався відлік часу для принципово нового етапу розвитку правових систем: ідея природних прав людини перейшла з рівня умоглядних філософських конструкцій (які часто мали спекулятивний характер) на рівень забезпечених державою та світовою спільнотою юридичних норм.
 21 листопада 2016
17 листопада 2016 року відбулась зустріч представників Навчально – методичного центру цивільного захисту з керівниками органів управління освітою райдержадміністрацій та міських рад. На зустрічі був присутній перший заступник Директора Департаменту освіти Вінницької облдержадміністрації Буняк В.В.
 14 листопада 2016
Працівники навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Вінницької області активно працюють з освітянами області за темою «Організація підготовки та методика проведення основних заходів цивільного захисту в навчальних закладах».
 11 листопада 2016
9 листопада 2016 року в приміщенні Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області пройшло засідання науково-методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення Вінницької області. В засіданні ради взяв участь керівник установи Чухрій Ю.В. та інші педагогічні працівники.
 26 жовтня 2016
20 жовтня на базі НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - гімназії №3 м. Могилів-Подільського відбувся семінар для призначених осіб з питань цивільного захисту загальноосвітніх навчальних закладів міста Могилів-Подільського та Могилів - Подільського району на тему: «Організація роботи з напрямку: «Цивільний захист та безпека життєдіяльності» в ЗНЗ».
 25 жовтня 2016
В термін з 24 по 26 жовтня 2016 року проводиться навчання з керівниками структурних підрозділів Управління державної міграційної служби України у Вінницькій області. Дана служба не є першою із складу силових структур, які проходять підготовку у НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області.
 24 жовтня 2016
Загально відомо, що найбільшими цінностями людського життя серед існуючих сьогодні є безпека людини, її здоров’я та благополуччя. Саме питанням колективної та особистої безпеки учасників навчально-виховного процесу були присвячені заходи, проведені в ході цьогорічного «Місячника цивільного захисту», методистами обласного методичного кабінету в дошкільних, загальноосвітніх та вищих навчальних закладах міста Вінниці.
 11 жовтня 2016
У рамках проведення Місячника цивільного захисту області 7 жовтня 2016 року начальником циклу практичної підготовки НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області підполковником служби цивільного захисту Олександром Скорбачем було прийнято участь у засіданні Колегії працівників управління культури і мистецтв Вінницької області.
 6 жовтня 2016
Відповідно до плану підготовки органів управління та сил цивільного захисту ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат» 04-05 жовтня 2016 року на території підприємства було проведено спеціальне об’єктове навчання на тему “Організація захисту робітників, службовців та населення при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і ліквідація їх наслідків. Проведення заходів по захисту населення, яке проживає поблизу потенційно-небезпечних об’єктів”.
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку