Робочі будні

 5 грудня 2016
Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй у 1948 році прийняла Загальну Декларацію прав людини, в якій вперше на світовому рівні був юридично закріплений феномен прав людини, в тому числі природні права людини. З цього моменту почався відлік часу для принципово нового етапу розвитку правових систем: ідея природних прав людини перейшла з рівня умоглядних філософських конструкцій (які часто мали спекулятивний характер) на рівень забезпечених державою та світовою спільнотою юридичних норм.
 21 листопада 2016
17 листопада 2016 року відбулась зустріч представників Навчально – методичного центру цивільного захисту з керівниками органів управління освітою райдержадміністрацій та міських рад. На зустрічі був присутній перший заступник Директора Департаменту освіти Вінницької облдержадміністрації Буняк В.В.
 14 листопада 2016
Працівники навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Вінницької області активно працюють з освітянами області за темою «Організація підготовки та методика проведення основних заходів цивільного захисту в навчальних закладах».
 11 листопада 2016
9 листопада 2016 року в приміщенні Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області пройшло засідання науково-методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення Вінницької області. В засіданні ради взяв участь керівник установи Чухрій Ю.В. та інші педагогічні працівники.
 26 жовтня 2016
20 жовтня на базі НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - гімназії №3 м. Могилів-Подільського відбувся семінар для призначених осіб з питань цивільного захисту загальноосвітніх навчальних закладів міста Могилів-Подільського та Могилів - Подільського району на тему: «Організація роботи з напрямку: «Цивільний захист та безпека життєдіяльності» в ЗНЗ».
 25 жовтня 2016
В термін з 24 по 26 жовтня 2016 року проводиться навчання з керівниками структурних підрозділів Управління державної міграційної служби України у Вінницькій області. Дана служба не є першою із складу силових структур, які проходять підготовку у НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області.
 24 жовтня 2016
Загально відомо, що найбільшими цінностями людського життя серед існуючих сьогодні є безпека людини, її здоров’я та благополуччя. Саме питанням колективної та особистої безпеки учасників навчально-виховного процесу були присвячені заходи, проведені в ході цьогорічного «Місячника цивільного захисту», методистами обласного методичного кабінету в дошкільних, загальноосвітніх та вищих навчальних закладах міста Вінниці.
 11 жовтня 2016
У рамках проведення Місячника цивільного захисту області 7 жовтня 2016 року начальником циклу практичної підготовки НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області підполковником служби цивільного захисту Олександром Скорбачем було прийнято участь у засіданні Колегії працівників управління культури і мистецтв Вінницької області.
 6 жовтня 2016
Відповідно до плану підготовки органів управління та сил цивільного захисту ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат» 04-05 жовтня 2016 року на території підприємства було проведено спеціальне об’єктове навчання на тему “Організація захисту робітників, службовців та населення при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і ліквідація їх наслідків. Проведення заходів по захисту населення, яке проживає поблизу потенційно-небезпечних об’єктів”.
 26 вересня 2016
21 вересня 2016 року на підприємстві ТОВ «Вінпромхолод» було проведено спеціальне об’єктове тренування на тему “Організація захисту робітників, службовців та населення при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і ліквідація їх наслідків. Проведення заходів по захисту населення, яке проживає поблизу потенційно-небезпечних об’єктів”.
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку