Робочі будні

 26 жовтня 2016
20 жовтня на базі НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - гімназії №3 м. Могилів-Подільського відбувся семінар для призначених осіб з питань цивільного захисту загальноосвітніх навчальних закладів міста Могилів-Подільського та Могилів - Подільського району на тему: «Організація роботи з напрямку: «Цивільний захист та безпека життєдіяльності» в ЗНЗ».
 25 жовтня 2016
В термін з 24 по 26 жовтня 2016 року проводиться навчання з керівниками структурних підрозділів Управління державної міграційної служби України у Вінницькій області. Дана служба не є першою із складу силових структур, які проходять підготовку у НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області.
 24 жовтня 2016
Загально відомо, що найбільшими цінностями людського життя серед існуючих сьогодні є безпека людини, її здоров’я та благополуччя. Саме питанням колективної та особистої безпеки учасників навчально-виховного процесу були присвячені заходи, проведені в ході цьогорічного «Місячника цивільного захисту», методистами обласного методичного кабінету в дошкільних, загальноосвітніх та вищих навчальних закладах міста Вінниці.
 11 жовтня 2016
У рамках проведення Місячника цивільного захисту області 7 жовтня 2016 року начальником циклу практичної підготовки НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області підполковником служби цивільного захисту Олександром Скорбачем було прийнято участь у засіданні Колегії працівників управління культури і мистецтв Вінницької області.
 6 жовтня 2016
Відповідно до плану підготовки органів управління та сил цивільного захисту ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат» 04-05 жовтня 2016 року на території підприємства було проведено спеціальне об’єктове навчання на тему “Організація захисту робітників, службовців та населення при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і ліквідація їх наслідків. Проведення заходів по захисту населення, яке проживає поблизу потенційно-небезпечних об’єктів”.
 26 вересня 2016
21 вересня 2016 року на підприємстві ТОВ «Вінпромхолод» було проведено спеціальне об’єктове тренування на тему “Організація захисту робітників, службовців та населення при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і ліквідація їх наслідків. Проведення заходів по захисту населення, яке проживає поблизу потенційно-небезпечних об’єктів”.
 23 вересня 2016
15 вересня 2016 року в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області відбулось засідання педагогічної ради Центру.
 23 вересня 2016
21 вересня 2016 року, в Вінницькому торговельно-економічному інституті Київського національного торговельно-економічного університету відбулись спеціальні об’єктові тренування на тему: «Організація заходів цивільного захисту працівників інституту та здобувачів вищої освіти при виникненні надзвичайної ситуації техногенного, природного характеру та ліквідація їх наслідків. Виникнення пожежі в навчальному корпусі».
 16 вересня 2016
На базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області 13 вересня 2016 року організовано та проведено відкрите заняття «Навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях »з категорією слухачів «Заступники керівників підрозділів казначейської служби». Заняття підготовив та провів викладач вищої категорії «викладач-методист» центру Гречка Віктор Миколайович.
 25 липня 2016
Працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області взяли участь у проведенні, Департаментом організацій заходів цивільного захисту ДСНС України, 19-20 липня на території ТОВ «Морський спеціалізований порт "Ніка-Тера" м. Миколаєва показового комплексного спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту.
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку