Робочі будні

 23 вересня 2016
15 вересня 2016 року в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області відбулось засідання педагогічної ради Центру.
 23 вересня 2016
21 вересня 2016 року, в Вінницькому торговельно-економічному інституті Київського національного торговельно-економічного університету відбулись спеціальні об’єктові тренування на тему: «Організація заходів цивільного захисту працівників інституту та здобувачів вищої освіти при виникненні надзвичайної ситуації техногенного, природного характеру та ліквідація їх наслідків. Виникнення пожежі в навчальному корпусі».
 16 вересня 2016
На базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області 13 вересня 2016 року організовано та проведено відкрите заняття «Навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях »з категорією слухачів «Заступники керівників підрозділів казначейської служби». Заняття підготовив та провів викладач вищої категорії «викладач-методист» центру Гречка Віктор Миколайович.
 25 липня 2016
Працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області взяли участь у проведенні, Департаментом організацій заходів цивільного захисту ДСНС України, 19-20 липня на території ТОВ «Морський спеціалізований порт "Ніка-Тера" м. Миколаєва показового комплексного спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту.
 7 липня 2016
6 червня на території Вінницького комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Вінниця» в рамках командно-штабних навчань, які проходять з 5 по 8 липня на Вінниччині, було проведено спеціальне об’єктове навчання. В ході якого відпрацьовано взаємодію аварійно-рятувальних формувань під час евакуації пасажирів і членів екіпажу літака внаслідок аварійної посадки повітряного судна та гасіння умовної пожежі.
 5 липня 2016
На виконання розпорядження КМУ від 06.04.2016 №269-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2016 рік» та згідно організаційних вказівок Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 14.06.2016 на проведення КШН з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту (далі – ЄДСЦЗ) Вінницької області, педпрацівниками Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області було проведено інструктивно-методичні заняття з питань вивчення основ законодавчих та нормативно-правових документів у сфері цивільного захисту.
 13 квітня 2016
12 квітня 2016 року на базі ДНЗ №74 «Сонечко» м. Вінниці, за ініціативою НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області та за сприянням Департаменту освіти Вінницької міської ради та Міського методичного кабінету Вінницької міської ради, відбувся семінар-практикум для вихователів-методистів (призначених осіб з ЦЗ) дошкільних навчальних закладів міста на тему: «Показовий день «Тижня безпеки дитини» - «Вогонь – добрий, вогонь – злий».Організація, підготовка та методика проведення». В ході організаційного блоку семінару його учасники мали змогу оглянути виставки: творчих дитячих робіт «З вогнем не жартуй»; навчально-методичного забезпечення заходу «Тиждень безпеки дитини».
 12 квітня 2016
Інструктивно-методичний семінар щодо забезпечення методичного супроводу керівництву суб’єкту господарювання при підготовці до проведення практичних заходів з питань цивільного захисту
 8 квітня 2016
На базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області 06 квітня 2016 року організовано та проведено відкрите заняття з категорією слухачів «Заступники керівників навчальних закладів». Заняття проводив викладач центру Гречко Віктор Миколайович.
 25 березня 2016
24 березня 2016 року відбувся інструктивно-методичний семінар для завідувачів дошкільних навчальних закладів та заступників загальноосвітніх навчально-виховних комплексів, які відповідають за роботу дошкільних відділень м. Козятина та Козятинського району на тему: «Організація підготовки та методика проведення «Тижня безпеки дитини» і «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» в дошкільному навчальному закладі».
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку