Робочі будні

 8 квітня 2016
На базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області 06 квітня 2016 року організовано та проведено відкрите заняття з категорією слухачів «Заступники керівників навчальних закладів». Заняття проводив викладач центру Гречко Віктор Миколайович.
 25 березня 2016
24 березня 2016 року відбувся інструктивно-методичний семінар для завідувачів дошкільних навчальних закладів та заступників загальноосвітніх навчально-виховних комплексів, які відповідають за роботу дошкільних відділень м. Козятина та Козятинського району на тему: «Організація підготовки та методика проведення «Тижня безпеки дитини» і «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» в дошкільному навчальному закладі».
 21 березня 2016
Інструктивно-методичний семінар на тему: «Організація роботи з цивільного захисту в загальноосвітньому навчальному закладі. Організація підготовки та методика проведення «Дня ЦЗ» для призначених осіб з цивільного захисту (заступників директорів шкіл) Барського району
 15 березня 2016
Проведення засідання учасників круглого столу з розгляду актуальних питань організації методичного супроводу підготовки і проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту
 27 січня 2016
У період з 25 по 27 січня 2016 року відповідно до Плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області на 2016 навчальний рік проводились заняття з категорією слухачів «Керівники структурних підрозділів державної казначейської служби України у Вінницькій області».
 28 грудня 2015
28 грудня 2015 року в НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області відбулось планове засідання педагогічної ради Центру, відкрив засідання голова педагогічної ради – начальник Центру Чухрій Ю.В., наголосив на актуальності питань, які підлягали обговоренню.
 24 листопада 2015
Щорічно в Україні виникає більше 50 тис. пожеж, що приводять до загибелі людей і матеріальних збитків. Особливо небезпечним є недостатній контроль за дотриманням правил пожежної безпеки в лікувально-профілактичних установах. Профілактика пожеж є справою не тільки керівників закладів та їхніх відділень.
 20 листопада 2015
20 листопада 2015 року, на базі навчально-консультаційного пункту міста Могилева-Подільського відбувся інструктивно-методичний семінар із завідувачами НКП НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області з питань удосконалення підготовки населення діям у надзвичайних ситуаціях.
 7 квітня 2015
Інструктивно-методичний семінар для керівників дошкільних навчальних закладів Барського району 1 квітня, на базі ДНЗ №7 міста Бара Вінницької області (завідувач Кушта Г.Г.), відбувся інструктивно-методичний семінар для завідувачів ДНЗ.
 23 березня 2015
17 березня 2015 року на базі Козятинської школи-інтернату-гімназії для призначених осіб з питань цивільного захисту загальноосвітніх навчальних закладів м. Козятина та Козятинського району відбувся інструктивно-методичний семінар.
© 2013–2018, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку