Робочі будні

 26 вересня 2016
21 вересня 2016 року на підприємстві ТОВ «Вінпромхолод» було проведено спеціальне об’єктове тренування на тему “Організація захисту робітників, службовців та населення при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і ліквідація їх наслідків. Проведення заходів по захисту населення, яке проживає поблизу потенційно-небезпечних об’єктів”.
 23 вересня 2016
15 вересня 2016 року в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області відбулось засідання педагогічної ради Центру.
 23 вересня 2016
21 вересня 2016 року, в Вінницькому торговельно-економічному інституті Київського національного торговельно-економічного університету відбулись спеціальні об’єктові тренування на тему: «Організація заходів цивільного захисту працівників інституту та здобувачів вищої освіти при виникненні надзвичайної ситуації техногенного, природного характеру та ліквідація їх наслідків. Виникнення пожежі в навчальному корпусі».
 16 вересня 2016
На базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області 13 вересня 2016 року організовано та проведено відкрите заняття «Навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях »з категорією слухачів «Заступники керівників підрозділів казначейської служби». Заняття підготовив та провів викладач вищої категорії «викладач-методист» центру Гречка Віктор Миколайович.
 25 липня 2016
Працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області взяли участь у проведенні, Департаментом організацій заходів цивільного захисту ДСНС України, 19-20 липня на території ТОВ «Морський спеціалізований порт "Ніка-Тера" м. Миколаєва показового комплексного спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту.
 7 липня 2016
6 червня на території Вінницького комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Вінниця» в рамках командно-штабних навчань, які проходять з 5 по 8 липня на Вінниччині, було проведено спеціальне об’єктове навчання. В ході якого відпрацьовано взаємодію аварійно-рятувальних формувань під час евакуації пасажирів і членів екіпажу літака внаслідок аварійної посадки повітряного судна та гасіння умовної пожежі.
 5 липня 2016
На виконання розпорядження КМУ від 06.04.2016 №269-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2016 рік» та згідно організаційних вказівок Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 14.06.2016 на проведення КШН з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту (далі – ЄДСЦЗ) Вінницької області, педпрацівниками Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області було проведено інструктивно-методичні заняття з питань вивчення основ законодавчих та нормативно-правових документів у сфері цивільного захисту.
 13 квітня 2016
12 квітня 2016 року на базі ДНЗ №74 «Сонечко» м. Вінниці, за ініціативою НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області та за сприянням Департаменту освіти Вінницької міської ради та Міського методичного кабінету Вінницької міської ради, відбувся семінар-практикум для вихователів-методистів (призначених осіб з ЦЗ) дошкільних навчальних закладів міста на тему: «Показовий день «Тижня безпеки дитини» - «Вогонь – добрий, вогонь – злий».Організація, підготовка та методика проведення». В ході організаційного блоку семінару його учасники мали змогу оглянути виставки: творчих дитячих робіт «З вогнем не жартуй»; навчально-методичного забезпечення заходу «Тиждень безпеки дитини».
 12 квітня 2016
Інструктивно-методичний семінар щодо забезпечення методичного супроводу керівництву суб’єкту господарювання при підготовці до проведення практичних заходів з питань цивільного захисту
 8 квітня 2016
На базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області 06 квітня 2016 року організовано та проведено відкрите заняття з категорією слухачів «Заступники керівників навчальних закладів». Заняття проводив викладач центру Гречко Віктор Миколайович.
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку