Робочі будні

 25 березня 2016
24 березня 2016 року відбувся інструктивно-методичний семінар для завідувачів дошкільних навчальних закладів та заступників загальноосвітніх навчально-виховних комплексів, які відповідають за роботу дошкільних відділень м. Козятина та Козятинського району на тему: «Організація підготовки та методика проведення «Тижня безпеки дитини» і «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» в дошкільному навчальному закладі».
 21 березня 2016
Інструктивно-методичний семінар на тему: «Організація роботи з цивільного захисту в загальноосвітньому навчальному закладі. Організація підготовки та методика проведення «Дня ЦЗ» для призначених осіб з цивільного захисту (заступників директорів шкіл) Барського району
 15 березня 2016
Проведення засідання учасників круглого столу з розгляду актуальних питань організації методичного супроводу підготовки і проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту
 27 січня 2016
У період з 25 по 27 січня 2016 року відповідно до Плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області на 2016 навчальний рік проводились заняття з категорією слухачів «Керівники структурних підрозділів державної казначейської служби України у Вінницькій області».
 28 грудня 2015
28 грудня 2015 року в НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області відбулось планове засідання педагогічної ради Центру, відкрив засідання голова педагогічної ради – начальник Центру Чухрій Ю.В., наголосив на актуальності питань, які підлягали обговоренню.
 24 листопада 2015
Щорічно в Україні виникає більше 50 тис. пожеж, що приводять до загибелі людей і матеріальних збитків. Особливо небезпечним є недостатній контроль за дотриманням правил пожежної безпеки в лікувально-профілактичних установах. Профілактика пожеж є справою не тільки керівників закладів та їхніх відділень.
 20 листопада 2015
20 листопада 2015 року, на базі навчально-консультаційного пункту міста Могилева-Подільського відбувся інструктивно-методичний семінар із завідувачами НКП НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області з питань удосконалення підготовки населення діям у надзвичайних ситуаціях.
 7 квітня 2015
Інструктивно-методичний семінар для керівників дошкільних навчальних закладів Барського району 1 квітня, на базі ДНЗ №7 міста Бара Вінницької області (завідувач Кушта Г.Г.), відбувся інструктивно-методичний семінар для завідувачів ДНЗ.
 23 березня 2015
17 березня 2015 року на базі Козятинської школи-інтернату-гімназії для призначених осіб з питань цивільного захисту загальноосвітніх навчальних закладів м. Козятина та Козятинського району відбувся інструктивно-методичний семінар.
 12 березня 2015
Інформування викладачів та працівників Вінницького кооперативного інституту 11 березня 2015 року методистом обласного методичного кабінету БЖД населення Гатаулліним Р.Г. було проведено інформування викладацького складу та персоналу Вінницького кооперативного інституту на тему: «Дії населення у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій».
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку