Робочі будні

 18 лютого 2015
16 лютого на базі загальноосвітнього навчального закладу «ЗШ І-ІІІ ст. №4 ім. Д.І. Менделєєва Вінницької міської ради» відбувся інструктивно-методичний семінар для керівників ДНЗ міста Вінниці на тему: «Підвищення рівня захисту учасників навчально-виховного процесу дошкільних навчальних закладів міста» за сприяння департаменту освіти і науки Вінницької міської ради.
 18 лютого 2015
11 лютого 2015 року в актовій залі Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників для начальників управлінь та відділів освіти міст обласного значення та районних державних адміністрацій Вінницької області, керівників закладів професійно-технічної освіти області, а також директорів шкіл-інтернатів обласного підпорядкування був проведений інструктивно-методичний семінар на тему: «Підвищення рівня захисту учасників навчально-виховного процесу закладів освіти області».
 17 лютого 2015
12 лютого, в консультаційному пункті з питань цивільного захисту, що функціонує при житлово-експлуатаційній конторі № 12 м. Вінниці, відбулося інструктивно-методичне заняття на тему: «Організація роботи консультаційного пункту з питань цивільного захисту при житлово-експлуатаційних організаціях та сільських (селищних) радах».
 10 лютого 2015
03 лютого відбулась зустріч методистів ОМК БЖД населення з колективом навчального закладу «Вінницький міжшкільний навчально-виробничий комбінат департаменту освіти Вінницької міської ради» з метою проведення інформаційно - просвітницької роботи з учнями, педагогами, а також обслуговуючим персоналом навчального закладу.
 10 лютого 2015
Сьогодні, в умовах запровадження режиму надзвичайної ситуації у Донецькій і Луганській областях та режиму підвищеної готовності на решті території нашої країни, одним із пріоритетних завдань для педагогічних працівників Центру залишається навчання населення діям у разі виникнення надзвичайної ситуації.
 28 січня 2015
22 січня в НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області були проведені загальні збори щодо підведення підсумків діяльності Центру за 2014 рік та визначення пріоритетних завдань на 2015 рік.
 14 січня 2015
Генно-модифіковані організми (ГМО) присутні в Україні вже більше десяти років. За даними «Укрметртестстандарту», зараз в середньому близько 30% продуктів харчування, що реалізовуються в країні, містять генетично модифіковані організми.
 30 грудня 2014
22 грудня на базі ЗОШ І-ІІІ смт. Сутиски Тиврівського р-ну відбувся семінар для директорів загальноосвітніх навчальних закладів району на тему: «Організація роботи з напрямку - цивільний захист та безпека життєдіяльності в ЗНЗ».
 17 грудня 2014
Найбільшою цінністю держави завжди була і залишається людина, її життя та здоров’я. Держава докладає великих зусиль створюючи умови безпечної життєдіяльності людини як у середовищі навчання та праці так і у середовищі мешкання
 1 грудня 2014
         
© 2013–2018, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку