Робочі будні

 23 березня 2015
17 березня 2015 року на базі Козятинської школи-інтернату-гімназії для призначених осіб з питань цивільного захисту загальноосвітніх навчальних закладів м. Козятина та Козятинського району відбувся інструктивно-методичний семінар.
 12 березня 2015
Інформування викладачів та працівників Вінницького кооперативного інституту 11 березня 2015 року методистом обласного методичного кабінету БЖД населення Гатаулліним Р.Г. було проведено інформування викладацького складу та персоналу Вінницького кооперативного інституту на тему: «Дії населення у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій».
 3 березня 2015
17 лютого 2015 року на базі НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області відбулося чергове засідання науково - методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення області.
 19 лютого 2015
На виконання Доручення Голови облдержадміністрації від 06.02.2015 року №01.01-11660 щодо укриття населення в захисних спорудах цивільного захисту та найпростіших укриттях в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області було проведено заняття з категорією «Особи, які входять до складу ланок (груп) з утримання та обслуговування захисних споруд».
 19 лютого 2015
18 лютого 2015 року методистом обласного методичного кабінету БЖД населення Гатаулліним Р.Г. для студентів Вінницького національного технічного університету було проведено інформування на тему: «Вибухонебезпечні предмети загроза для життя і здоров’я людини». Під час інформування було висвітлені наступні питання: поняття про вибухонебезпечні предмети; правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Також студентам університету було продемонстровано та прокоментовано навчальний фільм «Небезпечні знахідки».
 18 лютого 2015
16 лютого на базі загальноосвітнього навчального закладу «ЗШ І-ІІІ ст. №4 ім. Д.І. Менделєєва Вінницької міської ради» відбувся інструктивно-методичний семінар для керівників ДНЗ міста Вінниці на тему: «Підвищення рівня захисту учасників навчально-виховного процесу дошкільних навчальних закладів міста» за сприяння департаменту освіти і науки Вінницької міської ради.
 18 лютого 2015
11 лютого 2015 року в актовій залі Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників для начальників управлінь та відділів освіти міст обласного значення та районних державних адміністрацій Вінницької області, керівників закладів професійно-технічної освіти області, а також директорів шкіл-інтернатів обласного підпорядкування був проведений інструктивно-методичний семінар на тему: «Підвищення рівня захисту учасників навчально-виховного процесу закладів освіти області».
 17 лютого 2015
12 лютого, в консультаційному пункті з питань цивільного захисту, що функціонує при житлово-експлуатаційній конторі № 12 м. Вінниці, відбулося інструктивно-методичне заняття на тему: «Організація роботи консультаційного пункту з питань цивільного захисту при житлово-експлуатаційних організаціях та сільських (селищних) радах».
 10 лютого 2015
03 лютого відбулась зустріч методистів ОМК БЖД населення з колективом навчального закладу «Вінницький міжшкільний навчально-виробничий комбінат департаменту освіти Вінницької міської ради» з метою проведення інформаційно - просвітницької роботи з учнями, педагогами, а також обслуговуючим персоналом навчального закладу.
 10 лютого 2015
Сьогодні, в умовах запровадження режиму надзвичайної ситуації у Донецькій і Луганській областях та режиму підвищеної готовності на решті території нашої країни, одним із пріоритетних завдань для педагогічних працівників Центру залишається навчання населення діям у разі виникнення надзвичайної ситуації.
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку