Робочі будні

 19 лютого 2015
На виконання Доручення Голови облдержадміністрації від 06.02.2015 року №01.01-11660 щодо укриття населення в захисних спорудах цивільного захисту та найпростіших укриттях в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області було проведено заняття з категорією «Особи, які входять до складу ланок (груп) з утримання та обслуговування захисних споруд».
 19 лютого 2015
18 лютого 2015 року методистом обласного методичного кабінету БЖД населення Гатаулліним Р.Г. для студентів Вінницького національного технічного університету було проведено інформування на тему: «Вибухонебезпечні предмети загроза для життя і здоров’я людини». Під час інформування було висвітлені наступні питання: поняття про вибухонебезпечні предмети; правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Також студентам університету було продемонстровано та прокоментовано навчальний фільм «Небезпечні знахідки».
 18 лютого 2015
16 лютого на базі загальноосвітнього навчального закладу «ЗШ І-ІІІ ст. №4 ім. Д.І. Менделєєва Вінницької міської ради» відбувся інструктивно-методичний семінар для керівників ДНЗ міста Вінниці на тему: «Підвищення рівня захисту учасників навчально-виховного процесу дошкільних навчальних закладів міста» за сприяння департаменту освіти і науки Вінницької міської ради.
 18 лютого 2015
11 лютого 2015 року в актовій залі Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників для начальників управлінь та відділів освіти міст обласного значення та районних державних адміністрацій Вінницької області, керівників закладів професійно-технічної освіти області, а також директорів шкіл-інтернатів обласного підпорядкування був проведений інструктивно-методичний семінар на тему: «Підвищення рівня захисту учасників навчально-виховного процесу закладів освіти області».
 17 лютого 2015
12 лютого, в консультаційному пункті з питань цивільного захисту, що функціонує при житлово-експлуатаційній конторі № 12 м. Вінниці, відбулося інструктивно-методичне заняття на тему: «Організація роботи консультаційного пункту з питань цивільного захисту при житлово-експлуатаційних організаціях та сільських (селищних) радах».
 10 лютого 2015
03 лютого відбулась зустріч методистів ОМК БЖД населення з колективом навчального закладу «Вінницький міжшкільний навчально-виробничий комбінат департаменту освіти Вінницької міської ради» з метою проведення інформаційно - просвітницької роботи з учнями, педагогами, а також обслуговуючим персоналом навчального закладу.
 10 лютого 2015
Сьогодні, в умовах запровадження режиму надзвичайної ситуації у Донецькій і Луганській областях та режиму підвищеної готовності на решті території нашої країни, одним із пріоритетних завдань для педагогічних працівників Центру залишається навчання населення діям у разі виникнення надзвичайної ситуації.
 28 січня 2015
22 січня в НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області були проведені загальні збори щодо підведення підсумків діяльності Центру за 2014 рік та визначення пріоритетних завдань на 2015 рік.
 14 січня 2015
Генно-модифіковані організми (ГМО) присутні в Україні вже більше десяти років. За даними «Укрметртестстандарту», зараз в середньому близько 30% продуктів харчування, що реалізовуються в країні, містять генетично модифіковані організми.
 30 грудня 2014
22 грудня на базі ЗОШ І-ІІІ смт. Сутиски Тиврівського р-ну відбувся семінар для директорів загальноосвітніх навчальних закладів району на тему: «Організація роботи з напрямку - цивільний захист та безпека життєдіяльності в ЗНЗ».
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку