Робочі будні

 17 грудня 2014
Найбільшою цінністю держави завжди була і залишається людина, її життя та здоров’я. Держава докладає великих зусиль створюючи умови безпечної життєдіяльності людини як у середовищі навчання та праці так і у середовищі мешкання
 1 грудня 2014
         
 1 грудня 2014
Найбільшою цінністю держави завжди була і залишається людина, її життя та здоров’я. Держава докладає великих зусиль створюючи умови безпечної життєдіяльності людини як у середовищі мешкання, так і у середовищі навчання та праці.
 14 листопада 2014
12 листопада 2014 року відбувся семінар для вихователів-методистів та вихователів дошкільних навчальних закладів Вінницького району на тему: «Робота вихователя з напрямку «Цивільний захист та основи безпеки життєдіяльності дошкільника».
 31 жовтня 2014
Вже стало доброю традицією щорічно, восени с 17 вересня по 17 жовтня, проводити «Місячник цивільного захисту» на території нашої області.
 28 жовтня 2014
Згідно «Плану основних заходів цивільного захисту області на 2014 рік» затвердженого Головою Вінницької обласної державної адміністрації з 17 вересня по 17 жовтня 2014 року на території області проведено «Місячник Цивільного захисту».
 16 жовтня 2014
16 жовтня 2014 року методист обласного методичного кабінету БЖД населення Гатауллін Р.Г. провів бесіду зі студентами, викладачами та майстрами виробничого навчання Вінницького ВХПТУ №5 на тему: «Як діяти при надзвичайних ситуаціях». Цей захід проводився в рамках «Місячника цивільного захисту».
 16 жовтня 2014
Педагогічними працівниками НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області проводиться активна робота щодо підвищення рівня захисту населення у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій. Особливу актуальність даний напрямок діяльності набув в останні місяці. На що звертається увага в першу чергу, які конкретно проводяться заходи?
 1 жовтня 2014
9 січня 2014 року на базі НВК: ЗШ І-ІІ ст. – гімназії №23 Вінницької міської ради відбулось планове засідання методичного об’єднання вчителів предмету «Основи здоров’я» на тему: «Компетентнісний підхід до вивчення основ здоров’я для формування в учнів безпечного способу життя, здатності дітей передбачати ризики небезпеки та зменшувати їх наслідки».
 19 вересня 2014
17 вересня в актовій залі Головного управління ДСНС України у Вінницькій області відбулися урочисті збори, присвячені Дню рятівника. Свідченням високої соціальної значимості самовідданої праці вінницьких рятувальників стало те, що привітати кращих представників цієї мужньої професії прийшло багато гостей – представників влади, підприємств і організацій міста Вінниці і області.
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку