Робочі будні

 17 липня 2014
Конкурс дитячої творчості – змагання юних талантів
 5 червня 2014
25 травня 2014 року українці свідомо робили свій вибір Президента України на найближчі п’ять років.
 13 травня 2014
24 квітня 2014 року на базі Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників (далі - ВОІПОПП), за сприянням департаменту освіти і науки Вінницької ОДА, відбувся обласний науково-практичний семінар для методистів районних та міських методичних кабінетів, які відповідають за дошкільну освіту, на тему: «Основи безпеки життєдіяльності в дошкільному навчальному закладі».
 17 квітня 2014
Ми живемо у стрімкий і бурхливий час третього тисячоліття, де нас на кожному кроці «підстерігають» різного виду небезпеки: повені, пожежі, хуртовини, різні аварії,техногенні та природні катастрофи, які чітко дають зрозуміти: ніщо і ніхто в світі не застрахований від біди. А особливо це стосується дітей – найбільш вразливої та непідготовленої до життя категорії населення.
 14 квітня 2014
3 квітня 2014 року на базі НВК: СЗШ І-ІІІ ст. №3 - гімназії м. Могилів-Подільського за ініціативою НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області та за сприянням управління освіти Могилів-Подільської міської ради і відділу освіти Могилів-Подільської РДА відбувся семінар для директорів та завучів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів м. Могилів-Подільського та Могилів-Подільського району на тему: «Організація підготовки та методика проведення об’єктового тренування та інших практичних заходів з цивільного захисту в рамках «Дня цивільного захисту».
 31 березня 2014
26 березня 2014 року на базі НВК: загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. – гуманітарно-естетичного колегіуму №29 Вінницької міської ради відбувся тематичний семінар-практикум для заступників директорів (завучів) Вінницьких шкіл та закладів професійно-технічної освіти, які відповідають за організацію і проведення заходів цивільного захисту в навчальних закладах.
 13 березня 2014
Інструктивно-методичні семінари на тему: «Організація підготовки та методика проведення «Тижня безпеки дитини» в дошкільному навчальному закладі», заплановані обласним методичним кабінетом БЖД населення для педагогічних працівників ДНЗ Вінничини на березень - квітень, продовжуються.
 6 березня 2014
26 лютого 2014 року на базі ДНЗ «Дзвіночок» с. Бохоники Вінницького району, за ініціативою НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області та за сприянням комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти Вінницької районної ради» і відділу освіти Вінницької РДА, відбувся семінар-практикум для завідуючих та методистів дошкільних навчальних закладів Вінницького району на тему: «Організація підготовки та методика проведення «Тижня безпеки дитини» в дошкільному навчальному закладі».
 3 березня 2014
27 лютого 2014року в НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області відбулось планове засідання педагогічної ради Центру. Відкрив засідання голова педагогічної ради – начальник Центру Чухрій Ю.В. В своєму виступі він налаштував присутніх на плідну роботу.
 27 лютого 2014
25 лютого 2014 року на базі НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області відбулося чергове засідання науково - методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення області.
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку