Робочі будні

 31 жовтня 2014
Вже стало доброю традицією щорічно, восени с 17 вересня по 17 жовтня, проводити «Місячник цивільного захисту» на території нашої області.
 28 жовтня 2014
Згідно «Плану основних заходів цивільного захисту області на 2014 рік» затвердженого Головою Вінницької обласної державної адміністрації з 17 вересня по 17 жовтня 2014 року на території області проведено «Місячник Цивільного захисту».
 16 жовтня 2014
16 жовтня 2014 року методист обласного методичного кабінету БЖД населення Гатауллін Р.Г. провів бесіду зі студентами, викладачами та майстрами виробничого навчання Вінницького ВХПТУ №5 на тему: «Як діяти при надзвичайних ситуаціях». Цей захід проводився в рамках «Місячника цивільного захисту».
 16 жовтня 2014
Педагогічними працівниками НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області проводиться активна робота щодо підвищення рівня захисту населення у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій. Особливу актуальність даний напрямок діяльності набув в останні місяці. На що звертається увага в першу чергу, які конкретно проводяться заходи?
 1 жовтня 2014
9 січня 2014 року на базі НВК: ЗШ І-ІІ ст. – гімназії №23 Вінницької міської ради відбулось планове засідання методичного об’єднання вчителів предмету «Основи здоров’я» на тему: «Компетентнісний підхід до вивчення основ здоров’я для формування в учнів безпечного способу життя, здатності дітей передбачати ризики небезпеки та зменшувати їх наслідки».
 19 вересня 2014
17 вересня в актовій залі Головного управління ДСНС України у Вінницькій області відбулися урочисті збори, присвячені Дню рятівника. Свідченням високої соціальної значимості самовідданої праці вінницьких рятувальників стало те, що привітати кращих представників цієї мужньої професії прийшло багато гостей – представників влади, підприємств і організацій міста Вінниці і області.
 17 липня 2014
Конкурс дитячої творчості – змагання юних талантів
 5 червня 2014
25 травня 2014 року українці свідомо робили свій вибір Президента України на найближчі п’ять років.
 13 травня 2014
24 квітня 2014 року на базі Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників (далі - ВОІПОПП), за сприянням департаменту освіти і науки Вінницької ОДА, відбувся обласний науково-практичний семінар для методистів районних та міських методичних кабінетів, які відповідають за дошкільну освіту, на тему: «Основи безпеки життєдіяльності в дошкільному навчальному закладі».
 17 квітня 2014
Ми живемо у стрімкий і бурхливий час третього тисячоліття, де нас на кожному кроці «підстерігають» різного виду небезпеки: повені, пожежі, хуртовини, різні аварії,техногенні та природні катастрофи, які чітко дають зрозуміти: ніщо і ніхто в світі не застрахований від біди. А особливо це стосується дітей – найбільш вразливої та непідготовленої до життя категорії населення.
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку