Робочі будні

 13 грудня 2013
Згідно Плану роботу на рік в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області 12 грудня 2013 року відбувся «День викладача і майстра виробничого навчання» («День професійної майстерності»).
 3 грудня 2013
В Управлінні ДСНС України у Вінницькій області 26 листопада відбулось засідання колегії.
 29 листопада 2013
26 листопада 2013 року в Управлінні цивільного захисту Вінницької обласної державної адміністрації, відповідно до «Плану розвитку й удосконалення цивільної оборони та основних заходів з підготовки цивільного захисту області у 2013 році», відбувся навчально-методичний збір щодо планування заходів з підготовки цивільного захисту області у 2014 році.
 19 листопада 2013
11 листопада 2013 року у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області, під головуванням начальника центру Чухрія Ю.В., відбулося засідання педагогічної ради. Основними питаннями порядку денного, на виконання вказівки ІДУЦЗ.
 19 листопада 2013
На виконання окремого доручення Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 11 жовтня 2013 року та з метою вивчення положень Кодексу цивільного захисту України в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області
 18 листопада 2013
Навчання на курсах, як правило, здійснюються безпосередньо на власній навчально-матеріальній базі Навчально - методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області. З метою наближення навчання до місць роботи слухачів проводяться виїзні заняття на базі суб’єктів господарювання.
 31 жовтня 2013
Відповідно до Плану роботи Управління ДСНС України у Вінницькій області на 2013 рік, затвердженого Начальником цивільного захисту області – Головою Вінницької обласної державної адміністрації, проводиться комплексна перевірка стану реалізації заходів державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру
 28 жовтня 2013
За останні роки розвиток інформаційних технологій зробив актуальною проблему модернізації системи освіти. Суть такої модернізації найбільше відбилася в концепції дистанційної освіти яка, завдяки такому глобальному явищу як Інтернет, охоплює широкі верстви суспільства та стає найважливішим фактором його розвитку.
 14 жовтня 2013
З 30 вересня по 6 жовтня 2013 року на базі державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» відбувся Всеукраїнський зліт юних рятувальників.
 9 жовтня 2013
Людей завжди підстерігали небезпеки, без цього, на жаль, наше життя неможливе. Багато біди приносять аварії, катастрофи, стихійні лиха, пожежі.
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку