Робочі будні

 10 грудня 2018
Сімдесят років тому, 10 грудня 1948 року, Організація Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини, що проголошує цивільні та політичні права і свободи особистості - рівність всіх перед законом, право кожного на свободу і особисту недоторканність, свободу совісті та інші. У Декларації заявлено також, що всі люди мають рівні права, які не залежать від їх раси, статі, мови, релігії тощо.
 29 листопада 2018
28 листопада на курсах підвищення кваліфікації керівних кадрів пройшло відкрите практичне заняття за темою «Відпрацювання документів для проведення спеціального об’єктового навчання, тренування».
 22 листопада 2018
Згідно «Плану основних заходів цивільного захисту Вінницької області на 2018 рік», затвердженого головою обласної державної адміністрації від 17.01.2018 року №20, з 15 вересня по 17 жовтня в області проходив Місячник цивільного захисту. В рамках Місячника ЦЗ, серед підприємств, установ та організацій області відбулись районні та міські огляд-конкурси.
 16 листопада 2018
15 листопада 2018 року на базі НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області відбулося чергове засідання науково - методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення області.
 24 жовтня 2018
23 жовтня 2018 року на базі опорного навчального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №1 м. Ямпіль Ямпільського району Вінницької області для директорів та призначених осіб з питань цивільного захисту закладів освіти району відбувся інструктивно-методичний семінар на тему: «Організація і проведення «Дня цивільного захисту»; організація, підготовка та проведення основних заходів з цивільного захисту в закладі освіти». В роботі семінару взяли участь методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області Ольга Володимирівна Гловацька та методист відділу освіти Ямпільської РДА Оксана Анатоліївна Пронько.
 3 жовтня 2018
З 01 по 03 жовтня поточного року на базі Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області пройшли підготовку з функціонального навчання керівники загальноосвітніх навчальних закладів.
 28 вересня 2018
27 вересня 2018 року методистами обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області в рамках «Місячника цивільного захисту» для працівників Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації був проведений інструктивно-методичний семінар на тему: «Резонансні надзвичайні ситуації в Україні за останні роки. Правила поведінки та порядок дій в умовах їх загрози та виникнення».
 20 вересня 2018
19 вересня 2018 року в місті Гайсин, на базі районного методичного кабінету, відбувся семінар для директорів (завідувачів) закладів дошкільної освіти Гайсинського району та Кунківської об’єднаної територіальної громади на тему: «Організація підготовки та методика проведення «Тижня безпеки дитини» і «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» у закладі дошкільної освіти», підготовлений та проведений методистами ОМК Центру.
 12 вересня 2018
11 вересня на території Староприлуцької сільської об’єднаної територіальної громади був розгорнутий Мобільний консультаційний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, загальне керівництво роботою якого здійснює начальник Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області Чухрій Ю.В
 11 травня 2018
Найбільшою цінністю держави завжди була і залишається людина, її життя та здоров’я. Держава докладає великих зусиль створюючи умови безпечної життєдіяльності людини як у середовищі навчання та праці, так і у середовищі мешкання. Просвіта населення є основою профілактики, попередження і запобігання надзвичайним ситуаціям, а також визначає той важливий напрямок роботи ДСНС України, який спроможний докорінно поліпшити безпечне існування нашого суспільства.
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку