Робочі будні

 19 листопада 2013
На виконання окремого доручення Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 11 жовтня 2013 року та з метою вивчення положень Кодексу цивільного захисту України в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області
 18 листопада 2013
Навчання на курсах, як правило, здійснюються безпосередньо на власній навчально-матеріальній базі Навчально - методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області. З метою наближення навчання до місць роботи слухачів проводяться виїзні заняття на базі суб’єктів господарювання.
 31 жовтня 2013
Відповідно до Плану роботи Управління ДСНС України у Вінницькій області на 2013 рік, затвердженого Начальником цивільного захисту області – Головою Вінницької обласної державної адміністрації, проводиться комплексна перевірка стану реалізації заходів державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру
 28 жовтня 2013
За останні роки розвиток інформаційних технологій зробив актуальною проблему модернізації системи освіти. Суть такої модернізації найбільше відбилася в концепції дистанційної освіти яка, завдяки такому глобальному явищу як Інтернет, охоплює широкі верстви суспільства та стає найважливішим фактором його розвитку.
 14 жовтня 2013
З 30 вересня по 6 жовтня 2013 року на базі державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» відбувся Всеукраїнський зліт юних рятувальників.
 9 жовтня 2013
Людей завжди підстерігали небезпеки, без цього, на жаль, наше життя неможливе. Багато біди приносять аварії, катастрофи, стихійні лиха, пожежі.
 7 жовтня 2013
Вже котрий рік поспіль, восени с 17 вересня по 17 жовтня, на території нашої області проводиться «Місячник цивільного захисту» з активним залученням до нього фахівців галузі цивільного захисту на обласному рівні
 1 жовтня 2013
26 вересня 2013 року на базі НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області відбулось перше в новому навчальному році засідання науково - методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення області.
 30 вересня 2013
З 17 вересня по 17 жовтня 2013 року в області проводиться «Місячник Цивільного захисту».
 26 вересня 2013
Традиційно двічі на рік (напередодні нового навчального року та на початку другого навчального семестру) міський методичний кабінет (ММК) департаменту освіти Вінницької міської ради проводить засідання методичного об’єднання вчителів предмету «Основи здоров’я»
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку