Робочі будні

 5 травня 2018
З метою удосконалення теоретичних знань та практичних навичок учнів та педагогічного колективу щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації, у комунальному закладі «НВК І-ІІІ ступенів ліцей-школа» Козятинської міської ради, 27 квітня відбувся День цивільного захисту, в якому приймали участь працівники Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Вінницької області та Державної пожежно-рятувальної частини № 11 м. Козятина.
 27 квітня 2018
24 квітня 2018 року на базі закладу дошкільної освіти №59 Вінницької міської ради відбувся інструктивно-методичний семінар - показовий день «Тижня безпеки дитини» на тему: «Світ речей навколо дитини».
 25 квітня 2018
24 квітня 2018 року на базі НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області відбулося чергове засідання науково - методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення області.
 24 квітня 2018
На виконання доручення Прем′єр-міністра України від 03.10.2017 р. №39053/0/1-17 щодо підвищення готовності органів влади до виконання заходів із захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру 24квітня 2018 року було заплановано проведення штабного тренування органів управління цивільного захисту Мурованокуриловецької районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту за темою: «Дії органів управління та сил спеціалізованих служб цивільного захисту Мурованокуриловецького району при загрозі або виникненні надзвичайної ситуації на гідроспорудах Новодністровського каскаду ГЕС».
 19 квітня 2018
19 квітня 2018 року в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області відбулось засідання педагогічної ради Центру.
 18 квітня 2018
Навчання , як правило, здійснюються безпосередньо на власній навчально-матеріальній базі НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. З метою наближення навчання до місць роботи слухачів проводяться виїзні заняття на базі суб’єктів господарювання. Такі заняття з категорією « Особи, до обов’язків яких належить забезпечення виконання заходів пожежної безпеки»
 17 квітня 2018
17 квітня на базі Вінницької обласної бібліотеки ім. Тімірязєва, за ініціативи Центру розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області, був проведений семінар для керівного складу об’єднаних територіальних громад області по темі «Безпекові питання роботи органів місцевого самоврядування».
 13 квітня 2018
З 11 по 13 квітня 2018 року згідно з планом комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД області на курсах удосконалення керівних кадрів пройшли підготовку керівники центрів занятості. Група укомплектована слухачами на 100% від потреби.
 13 квітня 2018
12 квітня 2018 року, в актовій залі відділу освіти Мурованокуриловецької районної державної адміністрації, відбувся інструктивно-методичний семінар для керівників закладів дошкільної освіти району. Підготували та провели семінар методисти обласного методичного кабінету Центру за сприяння начальника відділу освіти Мурованокуриловецької РДА Павлини Тимощук.
 11 квітня 2018
Традиційно напередодні проведення Днів цивільного захисту в закладах загальної середньої та професійно-технічної освіти м. Вінниці на базі одного з навчальних закладів проводиться показовий “День цивільного захисту”. Цього року він проходив 6 квітня в ЗШ І - ІІІ ст. №3 ім. М. Коцюбинського Вінницької міської ради. На цей захід були запрошені призначені особи з питань цивільного захисту вінницьких шкіл.
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку