Робочі будні

 26 березня 2018
Методисти обласного методичного кабінету продовжують роботу за одним із важливих напрямків діяльності підрозділу – «координація методичної діяльності з методичними структурами органів управління освітою і наукою області».
 22 березня 2018
21 березня 2018 року на базі Теплицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбувся інструктивно-методичний семінар для керівників закладів освіти району з питань цивільного захисту на тему: «Організація і проведення «Дня цивільного захисту»; організація, підготовка та проведення основних заходів з цивільного захисту в загальноосвітньому закладі освіти». Підготували та провели семінар методисти обласного методичного кабінету.
 20 березня 2018
В ході підготовки до штабного тренування з органами управління та силами цивільного захисту Ямпільської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, групою фахівців Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області, 19 березня 2018 року був проведений виїзний інструктивно-методичний семінар з начальниками збірних та приймальних пунктів евакуації.
 16 березня 2018
Відповідно до Плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області (далі – НМЦ ЦЗ та БЖД) з 13 по 15 березня поточного року на базі НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області пройшли підготовку з функціонального навчання керівники суб’єктів господарювання (СГ).
 15 березня 2018
З 13 по 15 березня поточного року в Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області пройшли підготовку з функціонального навчання керівники закладів дошкільної освіти.
 14 березня 2018
На базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області 13 березня 2018 року організовано та проведено відкрите заняття, в рамках атестації, на тему «Надзвичайні ситуації» з категорією слухачів «Особи, які очолюють групу охорони громадського порядку». Заняття підготовив та провів майстер виробничого навчання Центру Кучальський Володимир Олексійович.
 14 березня 2018
14 березня на базі Вінницького національного технічного університету розпочала свою роботу ІІ Всеукраїнська науково - практична конференція «Якість та безпека. Сучасні реалії».
 1 березня 2018
Виїзна форма проведення занять є особливою формою підвищення кваліфікації слухачів у сфері цивільного захисту. Її особливість полягає у наближеності функціонального навчання до місцевих умов, що дозволяє сформувати професійну компетентність слухачів у сфері цивільного захисту, виходячи з особливостей конкретного району Вінницької області.
 1 березня 2018
28 лютого 2018 року в Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Вінницької області відбулося чергове засідання педагогічної ради. Відкрив засідання педагогічної ради начальник НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області Чухрій Ю.В.
 28 лютого 2018
28 лютого 2018 року на базі НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області відбулося чергове засідання науково - методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення області.
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку