Робочі будні

 18 квітня 2018
Навчання , як правило, здійснюються безпосередньо на власній навчально-матеріальній базі НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. З метою наближення навчання до місць роботи слухачів проводяться виїзні заняття на базі суб’єктів господарювання. Такі заняття з категорією « Особи, до обов’язків яких належить забезпечення виконання заходів пожежної безпеки»
 17 квітня 2018
17 квітня на базі Вінницької обласної бібліотеки ім. Тімірязєва, за ініціативи Центру розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області, був проведений семінар для керівного складу об’єднаних територіальних громад області по темі «Безпекові питання роботи органів місцевого самоврядування».
 13 квітня 2018
З 11 по 13 квітня 2018 року згідно з планом комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД області на курсах удосконалення керівних кадрів пройшли підготовку керівники центрів занятості. Група укомплектована слухачами на 100% від потреби.
 13 квітня 2018
12 квітня 2018 року, в актовій залі відділу освіти Мурованокуриловецької районної державної адміністрації, відбувся інструктивно-методичний семінар для керівників закладів дошкільної освіти району. Підготували та провели семінар методисти обласного методичного кабінету Центру за сприяння начальника відділу освіти Мурованокуриловецької РДА Павлини Тимощук.
 11 квітня 2018
Традиційно напередодні проведення Днів цивільного захисту в закладах загальної середньої та професійно-технічної освіти м. Вінниці на базі одного з навчальних закладів проводиться показовий “День цивільного захисту”. Цього року він проходив 6 квітня в ЗШ І - ІІІ ст. №3 ім. М. Коцюбинського Вінницької міської ради. На цей захід були запрошені призначені особи з питань цивільного захисту вінницьких шкіл.
 26 березня 2018
Методисти обласного методичного кабінету продовжують роботу за одним із важливих напрямків діяльності підрозділу – «координація методичної діяльності з методичними структурами органів управління освітою і наукою області».
 22 березня 2018
21 березня 2018 року на базі Теплицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбувся інструктивно-методичний семінар для керівників закладів освіти району з питань цивільного захисту на тему: «Організація і проведення «Дня цивільного захисту»; організація, підготовка та проведення основних заходів з цивільного захисту в загальноосвітньому закладі освіти». Підготували та провели семінар методисти обласного методичного кабінету.
 20 березня 2018
В ході підготовки до штабного тренування з органами управління та силами цивільного захисту Ямпільської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, групою фахівців Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області, 19 березня 2018 року був проведений виїзний інструктивно-методичний семінар з начальниками збірних та приймальних пунктів евакуації.
 16 березня 2018
Відповідно до Плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області (далі – НМЦ ЦЗ та БЖД) з 13 по 15 березня поточного року на базі НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області пройшли підготовку з функціонального навчання керівники суб’єктів господарювання (СГ).
 15 березня 2018
З 13 по 15 березня поточного року в Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області пройшли підготовку з функціонального навчання керівники закладів дошкільної освіти.
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку