Робочі будні

 31 січня 2018
З 29 по 31 січня 2018 року згідно з планом комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД області на курсах удосконалення керівних кадрів пройшли підготовку керівники дошкільних навчальних закладів. Керівники дошкільних навчальних закладів в процесі підготовки віднеслись досить відповідально до занять, враховуючи те, що на території області відбувалися надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, які доводилися до них в якості прикладів, та їх місце, як керівників у організації захисту учасників навчально – виховного процесу від цих надзвичайних ситуацій, враховуючи і подію, яка відбулася 26 вересня в Калинівському районі на військовому арсеналі. В результаті цієї надзвичайної ситуації постраждали також навчальні заклади населених пунктів, що попали у зону ураження.
 26 січня 2018
З 24 по 26 січня поточного року на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області пройшли підготовку з функціонального навчання керівники суб’єктів господарювання. Посадові особи, що проходили навчання, є директорами, заступниками директорів міських дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивних підприємств, установ.
 22 січня 2018
Згідно плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2018 рік, затвердженого розпорядженням голови Вінницької обласної державної адміністрації від 28.12.2017 р. № 939, в період з 17 по 19 січня поточного року в центрі пройшло навчання посадових осіб, які очолюють спеціалізовані формування цивільного захисту суб’єктів господарювання – ланки зв’язку.
 18 січня 2018
З 16 по 18 січня 2018 року згідно плану комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту, на обласних та м. Вінниці курсах удосконалення керівних кадрів 2 категорії пройшли підготовку керівники загальноосвітніх навчальних закладів.
 12 січня 2018
З 10 січня 2018 року відповідно до Плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2018 рік стартував новий навчальний рік. Першими навчання розпочали слухачі наступних категорій слухачів «Керівники органів місцевого самоврядування» та «Секретарі комісій з питань надзвичайних ситуацій суб’єктів господарювання».
 22 грудня 2017
У відповідності до плану роботи 21 грудня 2017 року було проведено чергове засідання педагогічної ради навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області.
 15 грудня 2017
З 13 по 15 грудня 2017 року на вимогу Прем′єр-міністра України та за зверненням Калинівської районної державної адміністрації проведено навчання посадових осіб органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування які очолюють евакооргани, секретарів евакуаційних комісій і керівників приймальних пунктів.
 15 грудня 2017
З 13 по 15 грудня 2017 року на вимогу Прем′єр-міністра України та за зверненням Калинівської районної державної адміністрації проведено навчання посадових осіб органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування які очолюють евакооргани, секретарів евакуаційних комісій і керівників приймальних пунктів.
 8 грудня 2017
Щорічно, 9 грудня за ініціативи ООН відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією. У цей день 9 грудня 2003 року в мексиканському місті Меріда на політичній конференції високого рівня була відкрита для підписання Конвенція ООН проти корупції (ухвалена Генеральною асамблеєю ООН 31 жовтня 2003 року).
 7 грудня 2017
Права і свободи людини – одна з основних проблем багатовікової історії розвитку України. На порозі третього тисячоліття світова спільнота переживає низку кардинальних змін, однією з яких є перехід до нового типу культури, побудованої на принципах гендерної рівності.
© 2013–2018, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку