Робочі будні

 1 березня 2018
28 лютого 2018 року в Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Вінницької області відбулося чергове засідання педагогічної ради. Відкрив засідання педагогічної ради начальник НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області Чухрій Ю.В.
 28 лютого 2018
28 лютого 2018 року на базі НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області відбулося чергове засідання науково - методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення області.
 27 лютого 2018
26 лютого в залі засідань Вінницької обласної державної адміністрації фахівцями Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області було проведено інструктивно-методичний семінар. Працівників апарату облдержадміністрації ознайомили із темою «Види надзвичайних ситуацій та порядок дій в умовах їхньої загрози чи виникнення».
 22 лютого 2018
З 19 по 21 лютого поточного року на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області згідно з планом комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД області пройшли підготовку з функціонального навчання секретарі органів місцевого самоврядування (ОМС).
 22 лютого 2018
20 лютого 2018 року на базі Липовецької райдержадміністрації відбувся інструктивно-методичний семінар для керівників та призначених осіб з питань цивільного захисту закладів дошкільної освіти Липовецького району. Захід підготовлено та проведено методистами обласного методичного кабінету (ОМК) НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області (за сприяння відділу освіти Липовецької райдержадміністрації в особі її керівника Інни Ярославівни Косач).
 21 лютого 2018
З 19 по 21 лютого поточного року на базі Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області пройшли підготовку з функціонального навчання працівники чергово – диспетчерських служб суб’єктів господарювання.
 21 лютого 2018
В період з 19 по 21 лютого 2018 року згідно з планом комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД області на курсах удосконалення керівних кадрів пройшли підготовку керівники дошкільних навчальних закладів. Група укомплектована слухачами відповідно до плану комплектування. Керівники дошкільних навчальних закладів віднеслись до занять з почуттям відповідальності за організацію цивільного захисту на відповідних територіях.
 15 лютого 2018
З 12 по 14 лютого поточного року на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області згідно з планом комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД області пройшли підготовку з функціонального навчання заступники керівників (методисти) дошкільних навчальних закладів (ДНЗ).
 14 лютого 2018
На базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області 13 лютого 2018 року організовано та проведено відкрите заняття, в рамках атестації, на тему «Організація протипожежного забезпечення заходів цивільного захисту» з категорією слухачів «Керівники загальноосвітніх навчальних закладів». Заняття підготовив та провів викладач І категорії Центру Москаленко Михайло Григорович.
 14 лютого 2018
З 12 по 14 лютого 2018 року згідно з планом комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД області на курсах удосконалення керівних кадрів пройшли підготовку категорія слухачів «Керівники суб’єктів господарювання».
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку