Робочі будні

 14 березня 2018
На базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області 13 березня 2018 року організовано та проведено відкрите заняття, в рамках атестації, на тему «Надзвичайні ситуації» з категорією слухачів «Особи, які очолюють групу охорони громадського порядку». Заняття підготовив та провів майстер виробничого навчання Центру Кучальський Володимир Олексійович.
 14 березня 2018
14 березня на базі Вінницького національного технічного університету розпочала свою роботу ІІ Всеукраїнська науково - практична конференція «Якість та безпека. Сучасні реалії».
 1 березня 2018
Виїзна форма проведення занять є особливою формою підвищення кваліфікації слухачів у сфері цивільного захисту. Її особливість полягає у наближеності функціонального навчання до місцевих умов, що дозволяє сформувати професійну компетентність слухачів у сфері цивільного захисту, виходячи з особливостей конкретного району Вінницької області.
 1 березня 2018
28 лютого 2018 року в Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Вінницької області відбулося чергове засідання педагогічної ради. Відкрив засідання педагогічної ради начальник НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області Чухрій Ю.В.
 28 лютого 2018
28 лютого 2018 року на базі НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області відбулося чергове засідання науково - методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення області.
 27 лютого 2018
26 лютого в залі засідань Вінницької обласної державної адміністрації фахівцями Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області було проведено інструктивно-методичний семінар. Працівників апарату облдержадміністрації ознайомили із темою «Види надзвичайних ситуацій та порядок дій в умовах їхньої загрози чи виникнення».
 22 лютого 2018
З 19 по 21 лютого поточного року на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області згідно з планом комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД області пройшли підготовку з функціонального навчання секретарі органів місцевого самоврядування (ОМС).
 22 лютого 2018
20 лютого 2018 року на базі Липовецької райдержадміністрації відбувся інструктивно-методичний семінар для керівників та призначених осіб з питань цивільного захисту закладів дошкільної освіти Липовецького району. Захід підготовлено та проведено методистами обласного методичного кабінету (ОМК) НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області (за сприяння відділу освіти Липовецької райдержадміністрації в особі її керівника Інни Ярославівни Косач).
 21 лютого 2018
З 19 по 21 лютого поточного року на базі Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області пройшли підготовку з функціонального навчання працівники чергово – диспетчерських служб суб’єктів господарювання.
 21 лютого 2018
В період з 19 по 21 лютого 2018 року згідно з планом комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД області на курсах удосконалення керівних кадрів пройшли підготовку керівники дошкільних навчальних закладів. Група укомплектована слухачами відповідно до плану комплектування. Керівники дошкільних навчальних закладів віднеслись до занять з почуттям відповідальності за організацію цивільного захисту на відповідних територіях.
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку