Робочі будні

 21 лютого 2018
З 19 по 21 лютого поточного року на базі Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області пройшли підготовку з функціонального навчання працівники чергово – диспетчерських служб суб’єктів господарювання.
 21 лютого 2018
В період з 19 по 21 лютого 2018 року згідно з планом комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД області на курсах удосконалення керівних кадрів пройшли підготовку керівники дошкільних навчальних закладів. Група укомплектована слухачами відповідно до плану комплектування. Керівники дошкільних навчальних закладів віднеслись до занять з почуттям відповідальності за організацію цивільного захисту на відповідних територіях.
 15 лютого 2018
З 12 по 14 лютого поточного року на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області згідно з планом комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД області пройшли підготовку з функціонального навчання заступники керівників (методисти) дошкільних навчальних закладів (ДНЗ).
 14 лютого 2018
На базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області 13 лютого 2018 року організовано та проведено відкрите заняття, в рамках атестації, на тему «Організація протипожежного забезпечення заходів цивільного захисту» з категорією слухачів «Керівники загальноосвітніх навчальних закладів». Заняття підготовив та провів викладач І категорії Центру Москаленко Михайло Григорович.
 14 лютого 2018
З 12 по 14 лютого 2018 року згідно з планом комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД області на курсах удосконалення керівних кадрів пройшли підготовку категорія слухачів «Керівники суб’єктів господарювання».
 8 лютого 2018
06 лютого 2018 року на базі Крижопільського Будинку школяра був проведений інструктивно-методичний семінар для директорів та призначених осіб з питань цивільного захисту закладів загальної середньої освіти Крижопільського району. Захід підготовлений і проведений методистами обласного методичного кабінету (ОМК) НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області спільно з керівництвом відділу освіти, молоді та спорту Крижопільської районної державної адміністрації.
 7 лютого 2018
З 05 по 07 лютого 2018 року згідно з планом комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД області на курсах удосконалення керівних кадрів пройшли підготовку заступники керівників загальноосвітніх начальних закладів.
 5 лютого 2018
У період з 05 по 07 лютого 2018 року відповідно до Плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області на 2018 навчальний рік проводились заняття з категорією слухачів «Особи, які очолюють територіальну службу цивільного захисту охорони громадського порядку».
 1 лютого 2018
З 29 по 31 січня поточного року на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області пройшли підготовку з функціонального навчання посадові особи, які очолюють комісії з питань надзвичайних ситуацій суб’єктів господарювання.
 31 січня 2018
З 29 по 31 січня 2018 року згідно з планом комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД області на курсах удосконалення керівних кадрів пройшли підготовку керівники дошкільних навчальних закладів. Керівники дошкільних навчальних закладів в процесі підготовки віднеслись досить відповідально до занять, враховуючи те, що на території області відбувалися надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, які доводилися до них в якості прикладів, та їх місце, як керівників у організації захисту учасників навчально – виховного процесу від цих надзвичайних ситуацій, враховуючи і подію, яка відбулася 26 вересня в Калинівському районі на військовому арсеналі. В результаті цієї надзвичайної ситуації постраждали також навчальні заклади населених пунктів, що попали у зону ураження.
© 2013–2018, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку