Робочі будні

 15 лютого 2018
З 12 по 14 лютого поточного року на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області згідно з планом комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД області пройшли підготовку з функціонального навчання заступники керівників (методисти) дошкільних навчальних закладів (ДНЗ).
 14 лютого 2018
На базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області 13 лютого 2018 року організовано та проведено відкрите заняття, в рамках атестації, на тему «Організація протипожежного забезпечення заходів цивільного захисту» з категорією слухачів «Керівники загальноосвітніх навчальних закладів». Заняття підготовив та провів викладач І категорії Центру Москаленко Михайло Григорович.
 14 лютого 2018
З 12 по 14 лютого 2018 року згідно з планом комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД області на курсах удосконалення керівних кадрів пройшли підготовку категорія слухачів «Керівники суб’єктів господарювання».
 8 лютого 2018
06 лютого 2018 року на базі Крижопільського Будинку школяра був проведений інструктивно-методичний семінар для директорів та призначених осіб з питань цивільного захисту закладів загальної середньої освіти Крижопільського району. Захід підготовлений і проведений методистами обласного методичного кабінету (ОМК) НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області спільно з керівництвом відділу освіти, молоді та спорту Крижопільської районної державної адміністрації.
 7 лютого 2018
З 05 по 07 лютого 2018 року згідно з планом комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД області на курсах удосконалення керівних кадрів пройшли підготовку заступники керівників загальноосвітніх начальних закладів.
 5 лютого 2018
У період з 05 по 07 лютого 2018 року відповідно до Плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області на 2018 навчальний рік проводились заняття з категорією слухачів «Особи, які очолюють територіальну службу цивільного захисту охорони громадського порядку».
 1 лютого 2018
З 29 по 31 січня поточного року на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області пройшли підготовку з функціонального навчання посадові особи, які очолюють комісії з питань надзвичайних ситуацій суб’єктів господарювання.
 31 січня 2018
З 29 по 31 січня 2018 року згідно з планом комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД області на курсах удосконалення керівних кадрів пройшли підготовку керівники дошкільних навчальних закладів. Керівники дошкільних навчальних закладів в процесі підготовки віднеслись досить відповідально до занять, враховуючи те, що на території області відбувалися надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, які доводилися до них в якості прикладів, та їх місце, як керівників у організації захисту учасників навчально – виховного процесу від цих надзвичайних ситуацій, враховуючи і подію, яка відбулася 26 вересня в Калинівському районі на військовому арсеналі. В результаті цієї надзвичайної ситуації постраждали також навчальні заклади населених пунктів, що попали у зону ураження.
 26 січня 2018
З 24 по 26 січня поточного року на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області пройшли підготовку з функціонального навчання керівники суб’єктів господарювання. Посадові особи, що проходили навчання, є директорами, заступниками директорів міських дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивних підприємств, установ.
 22 січня 2018
Згідно плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2018 рік, затвердженого розпорядженням голови Вінницької обласної державної адміністрації від 28.12.2017 р. № 939, в період з 17 по 19 січня поточного року в центрі пройшло навчання посадових осіб, які очолюють спеціалізовані формування цивільного захисту суб’єктів господарювання – ланки зв’язку.
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку