Меню
Зв'язок з нами
  • Украина, м. Вінниця, вул. Монастирська, 26
  • (0432) 67-17-01,
    (0432) 53-13-16,
    (0432) 52-47-83
  • с 8:45 до 18:00
  • nmc.vinnytsya@mns.gov.ua

Робочі будні

 9 грудня 2016
Щорічно, 9 грудня за ініціативи ООН відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією. У цей день 9 грудня 2003 року в мексиканському місті Меріда на політичній конференції високого рівня була відкрита для підписання Конвенція ООН проти корупції (ухвалена Генеральною асамблеєю ООН 31 жовтня 2003 року).
 8 грудня 2016
В Україні триває Всеукраїнський тиждень права. Людина, її життя, здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в нашій державі найвищою соціальною цінністю та охороняються основним законодавчим актом – Конституцією України, яка гарантує права і свободи кожному громадянинові. Головна ідея Конституції полягає в тому, що саме держава функціонує для людини та відповідає перед нею за свою діяльність.
 7 грудня 2016
07 грудня в НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області було проведено заняття на тему «Шлях розвитку прав і свобод людини в Україні», на якому серед іншого ознайомлено працівників з національними та міжнародно-правовими гарантіями захисту прав людини
 5 грудня 2016
Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй у 1948 році прийняла Загальну Декларацію прав людини, в якій вперше на світовому рівні був юридично закріплений феномен прав людини, в тому числі природні права людини. З цього моменту почався відлік часу для принципово нового етапу розвитку правових систем: ідея природних прав людини перейшла з рівня умоглядних філософських конструкцій (які часто мали спекулятивний характер) на рівень забезпечених державою та світовою спільнотою юридичних норм.
 21 листопада 2016
17 листопада 2016 року відбулась зустріч представників Навчально – методичного центру цивільного захисту з керівниками органів управління освітою райдержадміністрацій та міських рад. На зустрічі був присутній перший заступник Директора Департаменту освіти Вінницької облдержадміністрації Буняк В.В.
 14 листопада 2016
Працівники навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Вінницької області активно працюють з освітянами області за темою «Організація підготовки та методика проведення основних заходів цивільного захисту в навчальних закладах».
 11 листопада 2016
9 листопада 2016 року в приміщенні Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області пройшло засідання науково-методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення Вінницької області. В засіданні ради взяв участь керівник установи Чухрій Ю.В. та інші педагогічні працівники.
 26 жовтня 2016
20 жовтня на базі НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - гімназії №3 м. Могилів-Подільського відбувся семінар для призначених осіб з питань цивільного захисту загальноосвітніх навчальних закладів міста Могилів-Подільського та Могилів - Подільського району на тему: «Організація роботи з напрямку: «Цивільний захист та безпека життєдіяльності» в ЗНЗ».
 25 жовтня 2016
В термін з 24 по 26 жовтня 2016 року проводиться навчання з керівниками структурних підрозділів Управління державної міграційної служби України у Вінницькій області. Дана служба не є першою із складу силових структур, які проходять підготовку у НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області.
 24 жовтня 2016
Загально відомо, що найбільшими цінностями людського життя серед існуючих сьогодні є безпека людини, її здоров’я та благополуччя. Саме питанням колективної та особистої безпеки учасників навчально-виховного процесу були присвячені заходи, проведені в ході цьогорічного «Місячника цивільного захисту», методистами обласного методичного кабінету в дошкільних, загальноосвітніх та вищих навчальних закладах міста Вінниці.
© 2013–2017, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку