Робочі будні

 18 січня 2018
З 16 по 18 січня 2018 року згідно плану комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту, на обласних та м. Вінниці курсах удосконалення керівних кадрів 2 категорії пройшли підготовку керівники загальноосвітніх навчальних закладів.
 12 січня 2018
З 10 січня 2018 року відповідно до Плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2018 рік стартував новий навчальний рік. Першими навчання розпочали слухачі наступних категорій слухачів «Керівники органів місцевого самоврядування» та «Секретарі комісій з питань надзвичайних ситуацій суб’єктів господарювання».
 22 грудня 2017
У відповідності до плану роботи 21 грудня 2017 року було проведено чергове засідання педагогічної ради навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області.
 15 грудня 2017
З 13 по 15 грудня 2017 року на вимогу Прем′єр-міністра України та за зверненням Калинівської районної державної адміністрації проведено навчання посадових осіб органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування які очолюють евакооргани, секретарів евакуаційних комісій і керівників приймальних пунктів.
 15 грудня 2017
З 13 по 15 грудня 2017 року на вимогу Прем′єр-міністра України та за зверненням Калинівської районної державної адміністрації проведено навчання посадових осіб органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування які очолюють евакооргани, секретарів евакуаційних комісій і керівників приймальних пунктів.
 8 грудня 2017
Щорічно, 9 грудня за ініціативи ООН відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією. У цей день 9 грудня 2003 року в мексиканському місті Меріда на політичній конференції високого рівня була відкрита для підписання Конвенція ООН проти корупції (ухвалена Генеральною асамблеєю ООН 31 жовтня 2003 року).
 7 грудня 2017
Права і свободи людини – одна з основних проблем багатовікової історії розвитку України. На порозі третього тисячоліття світова спільнота переживає низку кардинальних змін, однією з яких є перехід до нового типу культури, побудованої на принципах гендерної рівності.
 4 грудня 2017
Ураховуючи важливе значення правової освіти в дальшій розбудові України як правової держави, виховані у громадян поваги до закону і прав людини, з нагоди 60-річниці проголошення Загальної декларації прав людини, Указом Президента України від 8 грудня 2008 року №1149 «Про Всеукраїнський тиждень права» започатковано проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам′ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
 1 грудня 2017
30 листопада 2017 року педагогічними працівниками Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області для працівників головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області було проведено заняття
 29 листопада 2017
Одним із важливих напрямків роботи Обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Вінницької області є координація методичної діяльності з методичними структурами органів управління освітою і наукою області. Методистами ОМК налагоджена плідна співпраця з методичними структурами як обласного центру, так і районів.
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку