Робочі будні

 8 грудня 2017
Щорічно, 9 грудня за ініціативи ООН відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією. У цей день 9 грудня 2003 року в мексиканському місті Меріда на політичній конференції високого рівня була відкрита для підписання Конвенція ООН проти корупції (ухвалена Генеральною асамблеєю ООН 31 жовтня 2003 року).
 7 грудня 2017
Права і свободи людини – одна з основних проблем багатовікової історії розвитку України. На порозі третього тисячоліття світова спільнота переживає низку кардинальних змін, однією з яких є перехід до нового типу культури, побудованої на принципах гендерної рівності.
 4 грудня 2017
Ураховуючи важливе значення правової освіти в дальшій розбудові України як правової держави, виховані у громадян поваги до закону і прав людини, з нагоди 60-річниці проголошення Загальної декларації прав людини, Указом Президента України від 8 грудня 2008 року №1149 «Про Всеукраїнський тиждень права» започатковано проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам′ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
 1 грудня 2017
30 листопада 2017 року педагогічними працівниками Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області для працівників головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області було проведено заняття
 29 листопада 2017
Одним із важливих напрямків роботи Обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Вінницької області є координація методичної діяльності з методичними структурами органів управління освітою і наукою області. Методистами ОМК налагоджена плідна співпраця з методичними структурами як обласного центру, так і районів.
 10 листопада 2017
Анексія Криму та події на Сході України призвели до значного переміщення громадян усередині нашої держави. І хоча така ситуація існує вже не перший рік, незважаючи на всі спроби її подолати з боку української влади за партнерської допомоги інших країн і гуманітарних організацій, на сьогодні інтеграція внутрішньо переміщених осіб на території України зіштовхується з рядом проблем, які нині повною мірою не врегульовані.
 27 жовтня 2017
З 25 по 27 жовтня поточного року на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області пройшли підготовку з функціонального навчання (поза планом) посадові особи місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, працівники суб’єктів господарювання, які очолюють евакуаційні органи, виконують обов’язки секретарів евакуаційних комісій.
 25 жовтня 2017
Особливе місце в удосконаленні навчального процесу і підвищення педагогічної майстерності викладачів і майстрів виробничого навчання займають відкриті заняття, які є одним із елементів покращення методичного рівня педагогічного працівника. Відтак, 25 жовтня цього року викладачем обласних та м. Вінниці удосконалення керівних кадрів 2 категорії Гречкою В.М. проведено відкрите заняття на тему: «Робота евакоорганів» з категорією слухачів секретарі органів місцевого самоврядування.
 25 жовтня 2017
З 23 по 25 жовтня поточного року на базі Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області пройшли підготовку з функціонального навчання керівники загальноосвітніх навчальних закладів.
 24 жовтня 2017
Відповідно до вимог Наказу ДСНС України від 21.09.2017 року № 506 в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області наказом начальника була створена атестаційна комісія.
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку