Робочі будні

 11 жовтня 2017
2 жовтня у дошкільних та загальноосвітніх закладах м. Калинівки та більшості інших населених пунктів, які постраждали внаслідок вибухів боєприпасів на арсеналі, було відновлено навчальний процес, а рівно через тиждень - 9 жовтня було відновлено навчальний процес і у ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Павлівки Калинівського району, яка найбільше постраждала внаслідок цієї надзвичайної ситуації. 2 та 9 жовтня відповідно, в усіх навчальних закладах постраждалих територій проводились тематичні уроки (заняття) щодо правил поведінки при знаходженні вибухонебезпечних предметів.
 6 жовтня 2017
Осінь, дуже гарна пора року, коли природа одягає своє святкове, яскраве вбрання. Під ногами нашіптує свою пісеньку барвисте листя. А також це час пронизливого вітру, землі, що вже вистигла та різких похолодань на вечір. Частіше, ніж хотілося б, Укргідрометцентр попереджає про зниженням температури та посилення поривів вітру.
 2 жовтня 2017
Найбільшою цінністю держави завжди була і залишається людина, її життя та здоров’я. Держава докладає великих зусиль створюючи умови безпечної життєдіяльності людини як у середовищі навчання та праці, так і у середовищі мешкання. Поза всяких сумнівів, одним з найбільш ефективних способів навчання всіх верств населення порядку дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій є добре організована пропаганда. Вона не тільки надає людям необхідні знання про засоби і способи захисту, а й готує їх психологічно правильно реагувати на можливі загрози і небезпеки.
 28 вересня 2017
28 вересня 2017 року методистами обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області для працівників Департаменту ЖКГ, енергетики та інфраструктури Вінницької облдержадміністрації в рамках «Місячника цивільного захисту» був проведений інструктивно-методичний семінар на тему: «Основні поняття про надзвичайні ситуації. Правила поведінки та порядок дій в умовах їх загрози та виникнення».
 27 вересня 2017
27 вересня в НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області відбулась робоча зустріч працівників Центру з фахівцем Управління захисту економіки у Вінницькій області. Відбулось жваве та ґрунтовне обговорення актуальної теми сьогодення щодо дотримання вимог і обмежень антикорупційного законодавства, а також визначення дієвих шляхів і напрямків взаємодії з правоохоронними органами.
 21 липня 2017
20 липня у Жданівській об’єднаній територіальній громаді, що на Вінниччині, відбулося урочисте відкриття першого на території області Центру безпеки громадян.
 15 червня 2017
15 червня 2017 року працівниками Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області на території Вінницького технічного коледжу було розгорнуто та з 10 до 16 год. організовано роботу Мобільного консультаційного пункту з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.
 14 червня 2017
З 12 по 14 червня поточного року на базі Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області пройшли підготовку з функціонального навчання особи, які очолюють спеціалізовану службу цивільного захисту, утворену органом виконавчої влади, органом місцевого самоврядування (комунально-технічну).
 9 червня 2017
Відповідно до плану основних заходів Пілотного проекту щодо організації заходів цивільного захисту населення спроможних територіальних громад, що створюються відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» на території Вінницької області, з 7 по 9 червня 2017 року проводиться навчання з керівниками об’єднаних територіальних громад.
© 2013–2018, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку