Робочі будні

 8 червня 2017
Літо - час відпусток. Хочеться поїхати відпочити, вдихнути повітря свободи. Для кожної подорожі можна вибрати певний вид транспорту, кожен з нас намагається підібрати для себе найцікавіший варіант. Літак - найпопулярніший і безпечний вид транспорту в туризмі. У ньому комфортно, навіть найтриваліший переліт буде коротше за часом, ніж пересування на інших видах транспорту. Як вести себе в літаку: декілька порад психологів для тих, хто боїться літати.
 8 червня 2017
07 червня 2017 року згідно Плану роботи регіональної філії «Південно-західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця» на базі виробничого підрозділу Козятинської дирекції залізничних перевезень було проведено семінар-нараду на тему: «Основні завдання та функціонування цивільного захисту в особливий період на Регіональній філії «Південно-західна залізниця»
 26 травня 2017
25 травня 2017 року у відповідності до Плану роботи в НМЦ ЦЗ та БЖД на 2017 рік був проведений День професійної майстерності. За мету даного збору ставилося зокрема доведення до його учасників сучасних вимог законодавчих та нормативно – правових документів, удосконалення педагогічної майстерності та вироблення єдиних поглядів на організацію і проведення навчань, тренувань, стан організації роботи над єдиною науково – методичною темою Центру , інші питання.
 25 травня 2017
З 22 до 24травня 2017року проведено функціональне навчання керівників суб’єктів господарювання. Керівник групи викладач Гречка Віктор Миколайович організував заняття на високому методичному рівні з використанням інноваційних методів навчання .
 25 квітня 2017
25 квітня 2017 року на базі НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області відбулося чергове засідання науково - методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення області.
 24 квітня 2017
24 квітня 2017 року методистами обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області для працівників Головного управління ДФС у Вінницькій області був проведений інструктивно-методичний семінар на тему: «Основні поняття про надзвичайні ситуації. Правила поведінки та порядок дій в умовах їх загрози та виникнення».
 13 квітня 2017
11 квітня 2017 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради» за сприяння Департаменту освіти Вінницької міської ради відбувся семінар-практикум для призначених осіб з питань цивільного захисту загальноосвітніх навчальних закладів міста Вінниці на тему:«Показовий «День цивільного захисту» в загальноосвітньому навчальному закладі».
 10 квітня 2017
6 квітня 2017 року на базі комунального закладу «ДНЗ №26 Вінницької міської ради», за ініціативи НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області та за сприяння Департаменту освіти Вінницької міської ради та міського методичного кабінету Вінницької міської ради, відбувся семінар-практикум для вихователів-методистів – призначених осіб з питань ЦЗ дошкільних навчальних закладів міста на тему: «Показовий день «Тижня безпеки дитини» –- «Природу поважаємо, про безпеку дбаємо»: організація, підготовка та методика проведення».
 5 квітня 2017
5 квітня 2017 року був проведений залік та підведені підсумки засвоєння навчального матеріалу за програмою функціонального навчання слухачів категорії «Заступники керівників загальноосвітніх навчальних закладів».
 5 квітня 2017
З 03 по 05 квітня у Навчально – методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області проходили підготовку слухачі категорії «Керівники спеціалізованої служби цивільного захисту матеріального забезпечення районів, міст».
© 2013–2018, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку