Робочі будні

 14 червня 2017
З 12 по 14 червня поточного року на базі Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області пройшли підготовку з функціонального навчання особи, які очолюють спеціалізовану службу цивільного захисту, утворену органом виконавчої влади, органом місцевого самоврядування (комунально-технічну).
 9 червня 2017
Відповідно до плану основних заходів Пілотного проекту щодо організації заходів цивільного захисту населення спроможних територіальних громад, що створюються відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» на території Вінницької області, з 7 по 9 червня 2017 року проводиться навчання з керівниками об’єднаних територіальних громад.
 8 червня 2017
Літо - час відпусток. Хочеться поїхати відпочити, вдихнути повітря свободи. Для кожної подорожі можна вибрати певний вид транспорту, кожен з нас намагається підібрати для себе найцікавіший варіант. Літак - найпопулярніший і безпечний вид транспорту в туризмі. У ньому комфортно, навіть найтриваліший переліт буде коротше за часом, ніж пересування на інших видах транспорту. Як вести себе в літаку: декілька порад психологів для тих, хто боїться літати.
 8 червня 2017
07 червня 2017 року згідно Плану роботи регіональної філії «Південно-західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця» на базі виробничого підрозділу Козятинської дирекції залізничних перевезень було проведено семінар-нараду на тему: «Основні завдання та функціонування цивільного захисту в особливий період на Регіональній філії «Південно-західна залізниця»
 26 травня 2017
25 травня 2017 року у відповідності до Плану роботи в НМЦ ЦЗ та БЖД на 2017 рік був проведений День професійної майстерності. За мету даного збору ставилося зокрема доведення до його учасників сучасних вимог законодавчих та нормативно – правових документів, удосконалення педагогічної майстерності та вироблення єдиних поглядів на організацію і проведення навчань, тренувань, стан організації роботи над єдиною науково – методичною темою Центру , інші питання.
 25 травня 2017
З 22 до 24травня 2017року проведено функціональне навчання керівників суб’єктів господарювання. Керівник групи викладач Гречка Віктор Миколайович організував заняття на високому методичному рівні з використанням інноваційних методів навчання .
 25 квітня 2017
25 квітня 2017 року на базі НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області відбулося чергове засідання науково - методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення області.
 24 квітня 2017
24 квітня 2017 року методистами обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області для працівників Головного управління ДФС у Вінницькій області був проведений інструктивно-методичний семінар на тему: «Основні поняття про надзвичайні ситуації. Правила поведінки та порядок дій в умовах їх загрози та виникнення».
 13 квітня 2017
11 квітня 2017 року на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради» за сприяння Департаменту освіти Вінницької міської ради відбувся семінар-практикум для призначених осіб з питань цивільного захисту загальноосвітніх навчальних закладів міста Вінниці на тему:«Показовий «День цивільного захисту» в загальноосвітньому навчальному закладі».
 10 квітня 2017
6 квітня 2017 року на базі комунального закладу «ДНЗ №26 Вінницької міської ради», за ініціативи НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області та за сприяння Департаменту освіти Вінницької міської ради та міського методичного кабінету Вінницької міської ради, відбувся семінар-практикум для вихователів-методистів – призначених осіб з питань ЦЗ дошкільних навчальних закладів міста на тему: «Показовий день «Тижня безпеки дитини» –- «Природу поважаємо, про безпеку дбаємо»: організація, підготовка та методика проведення».
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку