Робочі будні

 28 вересня 2017
28 вересня 2017 року методистами обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області для працівників Департаменту ЖКГ, енергетики та інфраструктури Вінницької облдержадміністрації в рамках «Місячника цивільного захисту» був проведений інструктивно-методичний семінар на тему: «Основні поняття про надзвичайні ситуації. Правила поведінки та порядок дій в умовах їх загрози та виникнення».
 27 вересня 2017
27 вересня в НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області відбулась робоча зустріч працівників Центру з фахівцем Управління захисту економіки у Вінницькій області. Відбулось жваве та ґрунтовне обговорення актуальної теми сьогодення щодо дотримання вимог і обмежень антикорупційного законодавства, а також визначення дієвих шляхів і напрямків взаємодії з правоохоронними органами.
 21 липня 2017
20 липня у Жданівській об’єднаній територіальній громаді, що на Вінниччині, відбулося урочисте відкриття першого на території області Центру безпеки громадян.
 15 червня 2017
15 червня 2017 року працівниками Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області на території Вінницького технічного коледжу було розгорнуто та з 10 до 16 год. організовано роботу Мобільного консультаційного пункту з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.
 14 червня 2017
З 12 по 14 червня поточного року на базі Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області пройшли підготовку з функціонального навчання особи, які очолюють спеціалізовану службу цивільного захисту, утворену органом виконавчої влади, органом місцевого самоврядування (комунально-технічну).
 9 червня 2017
Відповідно до плану основних заходів Пілотного проекту щодо організації заходів цивільного захисту населення спроможних територіальних громад, що створюються відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» на території Вінницької області, з 7 по 9 червня 2017 року проводиться навчання з керівниками об’єднаних територіальних громад.
 8 червня 2017
Літо - час відпусток. Хочеться поїхати відпочити, вдихнути повітря свободи. Для кожної подорожі можна вибрати певний вид транспорту, кожен з нас намагається підібрати для себе найцікавіший варіант. Літак - найпопулярніший і безпечний вид транспорту в туризмі. У ньому комфортно, навіть найтриваліший переліт буде коротше за часом, ніж пересування на інших видах транспорту. Як вести себе в літаку: декілька порад психологів для тих, хто боїться літати.
 8 червня 2017
07 червня 2017 року згідно Плану роботи регіональної філії «Південно-західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця» на базі виробничого підрозділу Козятинської дирекції залізничних перевезень було проведено семінар-нараду на тему: «Основні завдання та функціонування цивільного захисту в особливий період на Регіональній філії «Південно-західна залізниця»
 26 травня 2017
25 травня 2017 року у відповідності до Плану роботи в НМЦ ЦЗ та БЖД на 2017 рік був проведений День професійної майстерності. За мету даного збору ставилося зокрема доведення до його учасників сучасних вимог законодавчих та нормативно – правових документів, удосконалення педагогічної майстерності та вироблення єдиних поглядів на організацію і проведення навчань, тренувань, стан організації роботи над єдиною науково – методичною темою Центру , інші питання.
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку