Робочі будні

 22 березня 2019
У період з 20 по 22 березня 2019 року відповідно до заявки Управління міграційної служби України у Вінницькій області та Розпорядження голови Вінницької ОДА, яким затверджено План комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області на 2019 навчальний рік проводились заняття з категорією слухачів «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) МОВВ, ОМС».
 21 грудня 2018
На виконання розпорядження заступника голови Вінницької міської ради М. Форманюка, 20 та 21 грудня в м. Вінниці (на площі Перемоги) був розгорнутий Мобільний консультаційний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, загальне керівництво роботою якого здійснює начальник Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області Чухрій Ю.В
 14 грудня 2018
У рамках Дня професійної майстерності, що проходив на базі Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Вінницької області, а також у зв’язку із плановим вивченням соціально-психологічного клімату колективу 13 грудня психолог Головного управління ДСНС України у Вінницькій області Тетяна Хруленко провела лекційне заняття на тему «Психолог у структурі ДСНС. Особливості спілкування із населенням, що постраждало внаслідок кризової ситуації». У заході взяли участь 22 співробітника Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Вінницької області.
 13 грудня 2018
Дотримання прав і свобод особи стало одним з найважливіших пріоритетних принципів незалежної української держави. В Україні вже традиційно стало щорічне проведення заходів до Всеукраїнського тижня права, затвердженого указом Президента України «Про Всеукраїнський тиждень права» № 1149/2008 від 08 грудня 2008 року. Відповідно до зазначеного указу Всеукраїнський тиждень права проводиться в Україні щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається на згадку проголошення Генеральною асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
 13 грудня 2018
Права людини – це загальні юридичні гарантії, які захищають окремих людей та цілі групи населення від дій, що суперечать головним свободам і гідності людини. Найбільш важливим відносно прав людини є те, що вони гарантовані міжнародними стандартами, юридично захищені, сфокусовані на гідності людини, накладають зобов’язання на держави та державних діячів, не можуть бути відкинуті або відібрані, взаємозалежні і взаємопов’язані.
 10 грудня 2018
Сімдесят років тому, 10 грудня 1948 року, Організація Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини, що проголошує цивільні та політичні права і свободи особистості - рівність всіх перед законом, право кожного на свободу і особисту недоторканність, свободу совісті та інші. У Декларації заявлено також, що всі люди мають рівні права, які не залежать від їх раси, статі, мови, релігії тощо.
 29 листопада 2018
28 листопада на курсах підвищення кваліфікації керівних кадрів пройшло відкрите практичне заняття за темою «Відпрацювання документів для проведення спеціального об’єктового навчання, тренування».
 22 листопада 2018
Згідно «Плану основних заходів цивільного захисту Вінницької області на 2018 рік», затвердженого головою обласної державної адміністрації від 17.01.2018 року №20, з 15 вересня по 17 жовтня в області проходив Місячник цивільного захисту. В рамках Місячника ЦЗ, серед підприємств, установ та організацій області відбулись районні та міські огляд-конкурси.
 16 листопада 2018
15 листопада 2018 року на базі НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області відбулося чергове засідання науково - методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення області.
 24 жовтня 2018
23 жовтня 2018 року на базі опорного навчального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №1 м. Ямпіль Ямпільського району Вінницької області для директорів та призначених осіб з питань цивільного захисту закладів освіти району відбувся інструктивно-методичний семінар на тему: «Організація і проведення «Дня цивільного захисту»; організація, підготовка та проведення основних заходів з цивільного захисту в закладі освіти». В роботі семінару взяли участь методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області Ольга Володимирівна Гловацька та методист відділу освіти Ямпільської РДА Оксана Анатоліївна Пронько.
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку