Робочі будні

 15 травня 2019
14 травня 2019 року на базі Вінницького обласного комунального гуманітарно - педагогічного коледжу відбувся семінар для педагогічних працівників закладу – кураторів навчальних груп на тему: «Організація підготовки та методика проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» в педагогічному коледжі». Семінар підготували та провели працівники обласного методичного кабінету: завідувач обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області Наталя Вовченко та методист обласного методичного кабінету Ольга Гловацька. Захід відбувся за ініціативи фахівця з цивільного захисту гуманітарно-педагогічного коледжу Валерія Рубана та сприяння директора коледжу Костянтина Войцехівського.
 26 квітня 2019
Протягом 24-25 квітня проводилось показове спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту на тему: “Організація захисту робітників, службовців та населення при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і ліквідація їх наслідків на хімічно-небезпечному об’єкті КП «Вінницяоблводоканал”.
 19 квітня 2019
18 квітня 2019 року на базі Координаційно-ситуаційного центру пункту управління начальника цивільного захисту Вінницької облдержадміністрації відбулося чергове засідання науково - методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення області.
 15 квітня 2019
10 квітня 2019 року, у комунальному закладі «Загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 27 Вінницької міської ради», базовому з питань ЦЗ, відбувся «Показовий День цивільного захисту» для призначених осіб з питань ЦЗ закладів загальної середньої освіти міста. Захід відбувся за сприяння Департаменту освіти Вінницької міської ради.
 5 квітня 2019
Надзвичайні ситуації і пов’язані з ними події, на жаль, неминучі в умовах сьогодення. Виключити їх з нашого життя на нинішньому етапі розвитку суспільства поки що неможливо. Оскільки від складної, небезпечної ситуації ніхто не застрахований, кожному громадянину важливо добре знати, як необхідно діяти в екстремальних умовах. А ще важливіше навчитись передбачати небезпеку, уникати біди, а в разі необхідності, уміло подолати перешкоди, що виникли та допомогти іншим людям.
 22 березня 2019
У період з 20 по 22 березня 2019 року відповідно до заявки Управління міграційної служби України у Вінницькій області та Розпорядження голови Вінницької ОДА, яким затверджено План комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області на 2019 навчальний рік проводились заняття з категорією слухачів «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) МОВВ, ОМС».
 21 грудня 2018
На виконання розпорядження заступника голови Вінницької міської ради М. Форманюка, 20 та 21 грудня в м. Вінниці (на площі Перемоги) був розгорнутий Мобільний консультаційний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, загальне керівництво роботою якого здійснює начальник Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області Чухрій Ю.В
 14 грудня 2018
У рамках Дня професійної майстерності, що проходив на базі Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Вінницької області, а також у зв’язку із плановим вивченням соціально-психологічного клімату колективу 13 грудня психолог Головного управління ДСНС України у Вінницькій області Тетяна Хруленко провела лекційне заняття на тему «Психолог у структурі ДСНС. Особливості спілкування із населенням, що постраждало внаслідок кризової ситуації». У заході взяли участь 22 співробітника Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Вінницької області.
 13 грудня 2018
Дотримання прав і свобод особи стало одним з найважливіших пріоритетних принципів незалежної української держави. В Україні вже традиційно стало щорічне проведення заходів до Всеукраїнського тижня права, затвердженого указом Президента України «Про Всеукраїнський тиждень права» № 1149/2008 від 08 грудня 2008 року. Відповідно до зазначеного указу Всеукраїнський тиждень права проводиться в Україні щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається на згадку проголошення Генеральною асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
 13 грудня 2018
Права людини – це загальні юридичні гарантії, які захищають окремих людей та цілі групи населення від дій, що суперечать головним свободам і гідності людини. Найбільш важливим відносно прав людини є те, що вони гарантовані міжнародними стандартами, юридично захищені, сфокусовані на гідності людини, накладають зобов’язання на держави та державних діячів, не можуть бути відкинуті або відібрані, взаємозалежні і взаємопов’язані.
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку