Атестація педагогічних працівників Центру у 2017/2018 навчальному році стартує

Атестація педагогічних працівників Центру

у 2017/2018 навчальному році стартує

 

Відповідно до вимог Наказу ДСНС України від 21.09.2017 року № 506 в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області наказом начальника була створена атестаційна комісія. До складу комісії ввійшли: голова – начальник Центру Чухрій Ю.В., заступник голови – заступник завідувача обласних та м. Вінниці курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії Дем’янюк Г.О., секретар – методист обласного методичного кабінету Гловацька О.В., та члени – викладач  обласних та м. Вінниці курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії Гречка В.М., старший майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Вінниці курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії Шкільнюк А.О.

23 жовтня 2017 року атестаційна комісія провела своє перше засідання, на якому розглянуто та затверджено список працівників, які підлягають атестації у 2017-2018 навчальному році. Також розглянуто заяви від педагогічних працівників на присвоєння, підтвердження кваліфікаційних категорій.

Другим питанням порядку денного засідання було розгляд та обговорення плану заходів з підготовки та проведення атестації педагогічних працівників у 2017-2018 навчальному році.

На завершення засідання, попередньо вивчивши вимоги Методичних рекомендацій з організації роботи атестаційних комісій щодо атестації педагогічних працівників навчальних закладів цивільного захисту, навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту, атестаційна комісія визначила порядок проведення атестації педагогічних працівників, враховуючи те, що частина педагогічних працівників Центру, які підлягають атестації, атестуються на відповідність займаній посаді. Також за кожним педагогічним працівником, що атестується був закріплений член атестаційної комісії для подальшого вивчення педагогічної діяльності.

Всі рішення атестаційної комісії запротокольовано, атестаційна комісія розпочала свою роботу.   

 

 

Заступник завідувача обласних та м. Вінниці курсів

удосконалення керівних кадрів 2 категорії

Дем’янюк Г.О.

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку