Чергове засідання науково - методичної ради

Чергове засідання науково - методичної ради 

        28 лютого 2018 року на базі НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області відбулося чергове засідання науково - методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення області.

        У роботі науково-методичної ради взяли участь представники Департаменту цивільного захисту та Департаменту освіти та науки  Вінницької облдержадміністрації, педагогічні працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області, науковці та викладачі Вінницьких вищих навчальних закладів І-ІV рівня акредитації.

        В ході засідання науково - методичної ради було розглянуто ряд важливих та актуальних питань:

  • Доведення  керівних та  нормативно-правових документів ДСНС України,  Вінницької облдержадміністрації з питань  ЦЗ та БЖД населення і територій.
  • Оперативна інформація про стан природно – техногенної безпеки регіону  у 2017 році. Ризики виникнення надзвичайних ситуацій та надзвичайних подій у весняний період,  їх  профілактика та попередження.
  • Інструктивно – методичне заняття по темі: «Медичний захист».
  • Організація підготовки та методика проведення заходів з питань ЦЗ та   БЖД у  вищому художньому професійно – технічному училищі №5 міста Вінниці.
  • Презентація методичних матеріалів за програмою навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності» для студентів заочної форми навчання Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу.
  • Інформаційно-роз’яснювальна  робота та пропаганда знань серед різних верств населення області з питань ЦЗ, БЖД та дій в умовах НС .

       Учасники науково-методичної ради мали змогу отримати   матеріали всіх виступів на електронних носіях.

      Підсумовуючи результати заходу, хочеться відзначити його високий науковий та методичний рівень, а також актуальність і корисність для викладачів Вінницьких вишів.

 

 

   Завідувач ОМК - секретар

   науково-методичної ради

   Вовченко Н.О.

 

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку