Чергове засідання науково - методичної ради

Чергове засідання науково - методичної ради

     15 листопада 2018 року на базі НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області відбулося чергове засідання науково - методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення області.

     У роботі науково-методичної ради взяли участь представники Департаменту цивільного захисту та Департаменту освіти та науки  Вінницької облдержадміністрації, педагогічні працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області, науковці та викладачі Вінницьких вищих навчальних закладів І-ІV рівня акредитації.

     В ході засідання науково - методичної ради було розглянуто ряд важливих та актуальних питань:

     1. Доведення  керівних та  нормативно-правових документів КМУ України, ДСНС України,  Вінницької облдержадміністрації з питань  цивільного захисту  населення і територій.

     2. Доведення  керівних та  нормативно-правових документів МОН України щодо заходів безпеки у навчальних закладах.

     3. Оперативна інформація про стан природно – техногенної безпеки регіону  за 10 місяців поточного року. Ризики виникнення надзвичайних ситуацій та надзвичайних подій в зимовий період,  їх  профілактика та попередження.

     4. Інструктивно – методичне заняття по темі: «Роз’яснення окремих положень Кодексу ЦЗ України».

     5. Інформування з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності викладачів кафедр та циклових комісій вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації області та надання їм допомоги у викладанні нормативних дисциплін «Цивільний захист», «Охорона праці» та «Безпека життєдіяльності»:

       -  інформування-презентація по темі «Пожежна безпека – складова загальної безпеки закладу освіти»;

       -  презентація матеріалів 20 Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку»

       6. Підвищення кваліфікації викладачів  навчальних  дисциплін  «Безпека життєдіяльності» та «Цивільний захист»  вищих навчальних закладів  І-ІV рівнів акредитації в Інституті державного управління у сфері ЦЗ.

      Всі виступи мали мультимедійний супровід, тому  присутні мали змогу наочно побачити, порівняти та проаналізувати все те, про що говорили виступаючі.

       Учасники науково-методичної ради також мали змогу отримати   матеріали всіх виступів на електронних носіях.

      Засідання завершилось «круглим столом» за участю всіх присутніх, де відбувся обмін думками та пропозиціями з різних питань та аспектів навчання і виховання студентів області з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту.

                                   

     Завідувач обласного методичного кабінету -

     секретар науково-методичної ради Вовченко Н.О.

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку