День професійної майстерності

День професійної майстерності

    25 травня 2017 року у відповідності до Плану роботи в НМЦ ЦЗ та БЖД на 2017 рік був проведений День професійної майстерності.

    За мету даного збору ставилося зокрема доведення до його учасників сучасних вимог законодавчих та нормативно – правових документів, удосконалення педагогічної майстерності та вироблення єдиних поглядів на організацію і проведення навчань, тренувань, стан організації роботи над єдиною науково – методичною темою Центру , інші питання.

     Відкрив збір т.в.о. начальника центру полковник ЦЗ Шевчук А.М. проведенням інструктивно – методичного заняття по темі: « Організація та проведення внутрішнього моніторингу якості діяльності НМЦ».

    Виступ п/п-ка сл. ЦЗ Скорбача О.О. був присвячений змінам в організації та проведенні СОН, СОТ згідно « Рекомендацій щодо проведення спеціальних навчань і тренувань з питань цивільного захисту».

    Особливості підготовки та проведення об’єктових тренувань в дошкільному навчальному закладі були висвітлені у виступі викладача обласних та м. Вінниці курсів Москаленка М.Г.

    Інноваційним методам в навчальному процесі був присвячений виступ методиста обласного методичного кабінету Гловацької О.В.

    На особливості проведення атестації педагогічних працівників Центру зупинилась в своєму виступі заступник завідувача обласних та м. Вінниці курсів Дем’янюк Г.О.

    Виступили також викладач обласних та м. Вінниці курсів Гречка В.М., завідувач КНІТ Вовк Т.Г., юрисконсульт Прилуцька С.В.

    Але основною особливістю збору було те, що за сприяння начальника  Головного Управління ДСНС України у Вінницькій області полковника сл. ЦЗ Шевчука Руслана Богдановича він був організований і проведений на базі аварійно – рятувального загону  спеціального призначення ГУ області, де педагогічним працівникам Центру була надана унікальна можливість безпосередньо ознайомитись із зразками нової техніки, оснащенням, приладами та  екіпіровкою окремих груп та підрозділів загону, а також  організацією роботи навчального пункту управління.

 

https://www.youtube.com/watch?v=gP4gr_EoECc 

Викладач обласних курсів

Москаленко М.Г.

 

 

© 2013–2018, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку