«Дні цивільного захисту» у закладах загальної середньої та професійно-технічної освіти Вінниччини

«Дні цивільного захисту» у закладах загальної середньої

та професійно-технічної освіти Вінниччини

 

     Наприкінці квітня, у закладах загальної середньої  та професійно-технічної освіти Вінниччини відбулись «Дні цивільного захисту». Цей захід є підсумковим і проводиться саме тоді, коли в закладах освіти добігає кінця навчальний рік та вивчення розділів предметів «Захист Вітчизни» і «Основи здоров'я», що містять  питання цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

     Методисти обласного методичного кабінету і завідувачі навчально- консультаційних пунктів  в повному складі, а також майстри виробничого навчання циклу практичної підготовки, викладачіобласних та міста Вінниці курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії, були активними учасниками заходів «Дня ЦЗ» цього року.

     Педагогічні працівники Центру виступали на лінійках, брали участь у: проведенні змагань зі складовою «цивільний захист», евакуації учасників освітнього процесу. Вони також проводили: інструктивно-методичні заняття з педагогами і персоналом,інформування, інтерактивні бесіди з учнями та разом із керівниками освітніх закладів підбивали підсумки «Дня ЦЗ».

     Зауважимо, що  цьогорічні «Дні цивільного захисту» у закладах загальної середньої  та професійно-технічної освіти Вінниччини вирізнялись практичною складовою і елементами протипожежних об’єктових тренувань та були цікаві учням, адже спонукали дітей і молодь до поглиблення знань з правил поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій та здобуття практичних навичок захисту від їх наслідків. А евакуаційні заходи, що проводились  під час «Дня цивільного захисту», продемонстрували реальний рівень колективної безпеки кожного закладу освіти.

    Варто  зазначити, що ефективно та якісно проведений  «День цивільного захисту» є результатом співпраці освітян, педагогічних працівників Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Вінницької області, фахівців ДСНС та інших екстрених служб області. Отже, головна мета «Дня ЦЗ» - злагодженість у роботі колективу закладу освіти  в цілому, як об’єкта  цивільного захисту, при виконанні заходів щодо попередження та реагування на конкретну надзвичайну ситуацію, спільними зусиллями була досягнута.

 

Методист  обласного

методичного кабінету

    Ольга Гловацька

 

 

© 2013–2018, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку