Функціональне навчання керівників структурних підрозділів Управління міграційної служби України у Вінницькій області

Функціональне навчання керівників структурних підрозділів Управління міграційної служби України у Вінницькій області

         У період з 20 по 22 березня 2019 року відповідно до заявки Управління міграційної служби України у Вінницькій області та Розпорядження голови Вінницької ОДА, яким затверджено План комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області на 2019 навчальний рік проводились заняття з категорією слухачів «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) МОВВ, ОМС».

         З вітальним словом розпочав заняття начальник Центру Юрій Чухрій., який зазначив, що навчання цивільному захисту є одним із важливих завдань в світлі подій у державі.

         В ході занять до слухачів було доведено порядок організації та функціонування системи цивільного захисту, можливі заходи по зменшенню наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Викладач Центру Віктор Гречка розповів, як правильно планувати та проводити евакуаційні заходи у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій. Слухачі ознайомились з новими нормативними документами у сфері цивільного захисту.

         Зокрема, акцентовано увагу на основних завданнях, які покладені на структурні підрозділи міграційної служби у Вінницькій області.

         Проблеми, що висвітлювались, викликали зацікавленість у слухачів, під час занять вони мали змогу поставити численні питання щодо практичного втілення у життя вимог чинного законодавства.

         За результатами навчання слухачі отримали в електронному вигляді керівні документи, методичні матеріали щодо організації і проведення заходів цивільного захисту.

         Щоб визначити єдину думку сприйняття питань цивільного захисту та обмінятись досвідом, в кінці занять був проведений круглий стіл.

         За результатами навчання слухачі отримали знання щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, оскільки життя та здоров’я людей, є основним завданням нашої держави.

 

Заступник завідувача обласних

та м. Вінниці курсів удосконалення

керівних кадрів  2 категорії                                                                                              

Галина ДЕМ’ЯНЮК

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку