У Гайсині, завідувачів дошкільних закладів освіти навчали організації заходів з ЦЗ та БЖД

У Гайсині, завідувачів дошкільних закладів освіти

навчали  організації  заходів  з   ЦЗ   та   БЖД

    19 вересня 2018 року в місті Гайсин, на базі районного методичного кабінету, відбувся семінар для директорів (завідувачів) закладів дошкільної освіти Гайсинського району та Кунківської об’єднаної територіальної громади на тему: «Організація підготовки та методика проведення «Тижня безпеки дитини» і «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» у закладі дошкільної освіти», підготовлений та проведений методистами ОМК Центру.

     Педагогічні працівники Центру провели порівняльний аналіз Тижнів, презентували їх навчально-методичне забезпечення; ознайомили завідувачів закладів дошкільної освіти  з організацією роботи закладу за напрямком «Безпека життєдіяльності  та цивільний захист», оснащенням «Інформаційно-довідкового куточка з питань цивільного захисту». Під час Круглого столу, методисти ОМК Центру привернули увагу  педагогів до практичної складової основних заходів з цивільного захисту. Керівники  також обмінялись досвідом роботи з організації та проведення у своїх закладах заходів Тижнів та Місячника цивільного захисту, взяли участь в  анкетуванні.

    Керівник районної освіти - начальник управління освіти, фізичної культури та спорту  Гайсинської РДА Шрамко В.М., методисти Гайсинського РМК М.Д.Діхтяр і  В.М.Подчос також взяли участь у семінарі та , зважаючи на сьогодення, зазначили важливість його тематики та змісту, необхідність володіння практичними навичками щодо особистого та колективного захисту всіма учасниками освітнього процесу.

 

  

 Методист обласного

 методичного кабінету                               О.В.Гловацька

 

 

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку