Інформаційно – просвітницька робота в навчальних закладах

03 лютого відбулась зустріч методистів ОМК БЖД населення з колективом навчального закладу «Вінницький міжшкільний навчально-виробничий комбінат департаменту освіти Вінницької міської ради» з метою проведення інформаційно - просвітницької роботи з учнями, педагогами, а також обслуговуючим персоналом навчального закладу.

Підготувати дітей до надзвичайної ситуації – значить заздалегідь подбати про їх обізнаність з даної теми та навчити їх правильним діям у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації. Методисти Рустам Гатауллін та Ольга Гловацька познайомили учнів навчального закладу з видами надзвичайних ситуацій, розповіли про надзвичайні ситуації, характерні саме для Вінницької області та навели статистичні дані, а також навчили дітей порядку дій у разі загрози або виникнення конкретної надзвичайної (нестандартної побутової) ситуації, попередили про небезпеку від можливих терористичних проявів, ознайомили учнів з правилами поведінки під час виявлення підозрілих і вибухових пристроїв та предметів.

Методисти Центру навчили педагогів Вінницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату ретельно планувати виховні заходи з цивільного захисту, наповнювати їх якісним та змістовним навчально-методичним матеріалом, підготовленим методистами ОМК БЖД населення і згодом втілювати їх у життя. Вони приділили увагу колективній та особистій безпеці учнів, педагогів та обслуговуючого персоналу навчального закладу, порядку дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, а також заходам безпеки у навчальному закладі.

Закінчилась зустріч показом навчального відеофільму «Небезпечні знахідки». Директор закладу Марина Голодова подякувала методистам Центру за отримані учнями знання та навчально-методичні матеріали, які стануть у нагоді педагогам в роботі з напрямку «цивільний захист та безпека життєдіяльності» й висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Методист ОМК БЖД населення

О.Гловацька

 

 

 

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку