Інструктивно-методичний семінар для керівників дошкільних навчальних закладів Барського району

Інструктивно-методичний семінар для керівників дошкільних навчальних закладів Барського району

1 квітня, на базі ДНЗ №7 міста Бара Вінницької області (завідувач Кушта Г.Г.), відбувся інструктивно-методичний семінар для завідувачів ДНЗ району на тему: «Підвищення рівня захисту учасників навчально-виховного процесу дошкільних навчальних закладів Барського району» за сприяння відділу освіти Барської РДА. Семінар підготували та провели працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області, участь в ньому взяли методист з дошкільної освіти відділу освіти Барської РДА Христофор С. Т., інженер з охорони праці відділу освіти Барської РДА Загоруйко К.П., начальник відділу НС Барської РДА Шпакуватий В.А..

Методисти обласного методичного кабінету БЖД населення обрали собі за мету в теоретичному блоці заходу ознайомити учасників семінару з наступними питаннями:

«Документи, які регламентують організацію роботи з цивільного захисту в дошкільних навчальних закладах», Гатауллін Р.Г - інформування;

«Особливості діяльності навчального закладу в режимі підвищеної готовності», Гатауллін Р.Г - виступ;

«Планування роботи з основ безпеки життєдіяльності та цивільного захисту в ДНЗ», Гловацька О.В. - виступ-презентація;

«Організація та проведення навчання з питань цивільного захисту з вихованцями, педагогічними працівниками та батьківськими колективами» Гловацька О.В.- виступ-інформування.

В практичній частині заходу методисти провели для керівників дошкільних закладів інструктивно-методичні заняття, темами яких були:

«Організація підготовки та методика проведення «Тижня безпеки дитини» в ДНЗ» - Гловацька О.В.;

«Практична підготовка учасників навчально-виховного процесу та персоналу навчального закладу з цивільного захисту: об’єктові тренування» - Гатауллін Р.Г

Під час «Круглого столу» завідувачі ДНЗ обмінялись досвідом організації та проведення інформаційно - роз’яснювальної роботи з дитячим, педагогічним та батьківськими колективами у дошкільному навчальному закладі, а методисти ОМК БЖД населення Вінницької області надалі їм вичерпні відповіді на актуальні питання щодо організації колективної та особистої безпеки учасників навчально-виховного процесу, яки хвилюють педагогів сьогодні.

Наприкінці семінару педагоги отримали в електронному вигляді зразки документів та навчально-методичні матеріали, розроблені методистами Центру на допомогу педпрацівникам.

Підсумовуючи результати семінару, начальник відділу НС Барської РДА Шпакуватий В.А. відзначив його високий науковий та методичний рівень та підкреслив, що набуті педагогами знання дозволять їм суттєво підвищити якість і ефективність роботи з напрямку «цивільний захист та безпека життєдіяльності» в дошкільних навчальних закладах району.

Методист ОМК БЖД населення

О.В.Гловацька

 
 
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку