Інструктивно-методичний семінар для працівників Департаменту агропромислового розвитку Вінницької облдержадміністрації

Інструктивно-методичний семінар для працівників Департаменту агропромислового розвитку  Вінницької облдержадміністрації

9 березня 2017 року методистами обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області для працівників Департаменту агропромислового розвитку Вінницької облдержадміністрації був проведений інструктивно-методичний семінар на тему: «Основні поняття про надзвичайні ситуації. Правила поведінки та порядок дій в умовах їх загрози та виникнення».

На початку семінару завідувач обласним методичним кабінетом центру  Н. Вовченко проінформувала присутніх про стан природно-техногенної безпеки Вінницької області за 2016 рік, акцентувавши увагу на найбільш характерних і резонансних надзвичайних ситуаціях і подіях.

Методист обласного методичного кабінету Р. Гатауллін ознайомив учасників семінару з основними поняттями про надзвичайні ситуації, їх видами і рівнями, навів приклади таких ситуацій і небезпек, характерних для нашого регіону. Під час виступу були показані відеосюжети про резонансні надзвичайні ситуації природного, техногенного та соціального характеру. Також методист довів інформацію про порядок навчання працівників на підприємствах, установах та організаціях області діям у надзвичайних ситуаціях, відповідно до «Організаційно-методичних вказівок з підготовки населення області до дій у надзвичайних ситуаціях на 2017 рік», затверджених Вінницькою облдержадміністрацією від 23.02.2017 р. № 246/4.

 Практичну частину семінару  Н. Вовченко розпочала  виступом з елементами тренінгу. На конкретних прикладах вона продемонструвала алгоритм дій за попереджувальним сигналом «Увага всім!». Після цього Р. Гатауллін з використанням навчальних відео сюжетів розповів про  порядок дій працівників у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

У завершальній частині учасникам семінару було надано практичні рекомендації щодо активізації теоретичного і практичного навчання у сфері цивільного захисту на суб’єкті господарювання.

 

Методист обласного методичного кабінету

НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області          

Р. Гатауллін   

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку