Інструктивно-методичний семінар для працівників Департаменту агропромислового розвитку Вінницької облдержадміністрації

                            Інструктивно-методичний семінар для працівників Департаменту агропромислового розвитку                                     Вінницької облдержадміністрації

 

     27 вересня 2018 року методистами обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області в рамках «Місячника цивільного захисту» для працівників Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації був проведений інструктивно-методичний семінар на тему: «Резонансні надзвичайні ситуації в Україні за останні роки. Правила поведінки та порядок дій в умовах їх загрози та виникнення».

     Мета заходу:

     -      ознайомити учасників семінару з основними резонансними техногенними пожежами та аваріями в Україні за останні роки, організацією оповіщення населення у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуаціях, порядком отримання інформації про загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій та алгоритмом дій за попереджувальним сигналом «Увага всім!»;

     -      акцентувати увагу на безумовному виконанні першочергових заходів для створення безпечних умов перебування працівників в установі;

     -      підвищити рівень захисту працівників Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації шляхом вивчення   алгоритму дій за сигналом «Увага всім!».

     На початку семінару завідувач обласним методичним кабінетом центру                 Н. Вовченко проінформувала присутніх про стан природно-техногенної безпеки Вінницької області за 8 місяців 2018 року, акцентувавши увагу на найбільш характерних і резонансних надзвичайних ситуаціях і подіях. Далі фахівець провела огляд найбільш резонансних техногенних пожеж та аварій в Україні за останні роки.

     Методист обласного методичного кабінету Р. Гатауллін ознайомив учасників семінару з організацією оповіщення населення у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій. Спеціаліст в доступній формі довів порядок дій громадян у разі отримання інформації про можливу або реальну небезпеку.  

     В практичній частині семінару  фахівці Центру,  використовуючи елементи тренінгу, на конкретних прикладах продемонстрували алгоритм дій за попереджувальним сигналом «Увага всім!». Після цього учасникам заходу з використанням навчальних відео сюжетів був доведений  порядок дій працівників у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

     Виступи працівників обласного методичного кабінету викликали жваву зацікавленість присутніх. У ході обговорення були надані вичерпні відповіді на всі питання, які зацікавили учасників семінару. Була висловлена пропозиція про подальшу співпрацю НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області та Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації щодо питань інформування і навчання з цивільного захисту працівників Департаменту.

 

Методист обласного методичного кабінету

НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області          

Р. Гатауллін   

 

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку