Інструктивно-методичний семінар для призначених осіб з питань цивільного захисту загальноосвітніх навчальних закладів м. Козятина та Козятинського району

Інструктивно-методичний семінар для призначених осіб з питань цивільного захисту загальноосвітніх навчальних закладів м. Козятина та Козятинського району

17 березня 2015 року на базі Козятинської школи-інтернату-гімназії для призначених осіб з питань цивільного захисту загальноосвітніх навчальних закладів м. Козятина та Козятинського району відбувся інструктивно-методичний семінар на тему: «Організація та проведення заходів з цивільного захисту в загальноосвітньому навчальному закладі». В роботі семінару взяли участь методисти обласного методичного кабінету БЖД населення Гатауллін Р.Г. і Гловацька О.В.

Учасникам семінару були доведені документи, які регламентують роботу з питань цивільного захисту в загальноосвітніх навчальних закладах, роз’яснено, як планується робота з цього напрямку, які особливості її проведення в умовах сьогодення. Особливу увагу було акцентовано на створенні в кожному навчальному закладі об’єктової системи оповіщення у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, а також обладнання «Інформаційно-довідкового куточка з питань цивільного захисту» як важливого елементу інформаційної роботи серед учасників навчально-виховного процесу та працівників шкіл, а також батьків вихованців (методист Гатауллін Р.Г.).

Наступним тематичним блоком було доведення та роз’яснення учасникам заходу, яким чином необхідно організовувати та проводити навчання (у т.ч. практичне), а також інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності серед учнів, педагогічного складу та працівників загальноосвітніх навчальних закладів (методист Гловацька О.В.).

Окремо було висвітлення питання координації діяльності та методичного супроводу базових з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності навчальних закладів області (методист Гловацька О.В.). Всім учасникам семінару було презентовано інформаційний диск з матеріалами, які допоможуть педагогам якісно організовувати і проводити весь комплекс заходів з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в загальноосвітніх навчальних закладах.

Методист ОМК БЖД населення

Р. Гатауллін

    ы
    ы
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку