Інструктивно-методичний семінар для завідувачів навчально-консультаційних пунктів

20 листопада 2015 року, на базі навчально-консультаційного пункту міста Могилева-Подільського відбувся інструктивно-методичний семінар  із завідувачами  НКП НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області  з питань удосконалення  підготовки населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Відкрив семінар начальник Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Вінницької області Чухрій Ю.В., який зупинився на основних завданнях, які стоять перед навчально-консультаційними пунктами,  дав короткий аналіз їх  діяльності за звітний період,  наголосив на пріоритетних напрямах роботи.

Привітав учасників семінару начальник управління з питань НС, оборонної, мобілізаційної роботи та роботи з правоохоронними органами  Могилів-Подільської міської ради Пронько І.М.

Активну участь у його роботі семінару взяв головний фахівець Могилів-Подільського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області підполковник служби цивільного захисту Півторак О.І., який проінформував присутніх про особливості  міста  та району,  звернув увагу на питання  щодо  покращення  співпраці між  НКП та іншими службами.

Перед учасниками семінару виступили з доповідями  заступник начальника Центру з навчальної та виробничої роботи підполковник служби цивільного захисту  Шевчук А.М., заступник завідувача  обласних та міста Вінниці курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії Дем’янюк Г.О., методист обласного методичного кабінету  Гловацька О.В., завідувач НКП м. Могилева-Подільського Алєксєєв О.В.

  1. В ході семінару було розглянуто наступні питання:
  2. Пріоритетні напрямки в діяльності навчально-консультаційних пунктів.
  3. Підготовка та  оформлення плануючої і звітної документації на НКП.
  4. Ведення навчальної документації на НКП.
  5. Планування і проведення теоретичного та практичного навчання.
  6. Організація методичної роботи завідувачами  навчально-консультаційними пунктами: основні напрями, результативність.
  7. Обмін досвідом щодо організації навчання на базі  НКП у м. Могилеві –Подільському.  

Також з учасниками семінару було організовано відвідування базового  навчального закладу ДНЗ №5 «Гармонія». Завідувачем НКП м. Могилева-Подільського Алєксєєвим О.В. спільно із завідуючою  Гусак  Н.В. було  представлено матеріальну базу навчального закладу. Учасники  семінару були приємно вражені високим рівнем оформлення наочної агітації та ведення відповідної документації з питань цивільного захисту.

Під час засідання «Круглого столу» учасниками семінару було розглянуто проблемні питання  у діяльності НКП. Кожен із присутніх мав можливість висловити свою точку зору на існуючі труднощі та запропонувати правильний шлях до їх вирішення.

Підводячи підсумки семінару начальник  Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Вінницької області Чухрій Ю.В. відзначив його високий науковий і методичний рівень та підкреслив важливість проведення такого заходу в підвищенні  якості і ефективності  роботи завідувачів навчально-консультаційних пунктів щодо підготовки населення до дій у надзвичайних  у надзвичайних, несприятливих побутових ситуаціях та в умовах терористичного акту.

Шевчук А. М.,

заступник начальника Центрупідполковник служби цивільного захистукандидат психологічних наук.

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку