Методична допомога керівникам загальноосвітніх навчальних закладів Шаргородського району

Методична допомога керівникам загальноосвітніх

 навчальних  закладів  Шаргородського  району

 

16 березня 2017року, на базі  Шаргородської СЗШ  І-ІІІ ст. №1 відбувся інструктивно-методичний семінар для керівників загальноосвітніх навчальних закладів району на  тему: «Організація  та проведення заходів з цивільного захисту в загальноосвітньому навчальному закладі». Необхідність проведення такого заходу викликана, перш за все, прагненням фахівців цивільного захисту  надати педагогам змістовну практичну допомогу щодо ефективної організації роботи з цивільного захисту в школах. Семінар підготували і провели працівники обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Вінницької області за сприяння відділу освіти Шаргородської районної державної адміністрації.

У зверненні до учасників семінару,  начальник відділу освіти Шаргородської РДА В. Кутник наголосив на важливості проведення даного  заходу, намітив шляхи вдосконалення та посилення роботи  з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в навчальних закладах району. З побажаннями плідної праці учасникам семінару виступила головний спеціаліст відділу освіти Шаргородської РДА Т. Заволович.

В ході семінару: методист обласного методичного кабінету Рустам Гатауллін ознайомив керівників навчальних закладів з  нормативно-правовою базою, яка регламентує організацію та проведення роботи з цивільного захисту в загальноосвітніх навчальних закладах, акцентувавши увагу присутніх на нових документах; провів інструктивно-методичне заняття на тему: «Алгоритм  планування  роботи  з  цивільного захисту в загальноосвітньому навчальному закладі»; продемонстрував присутнім обладнання та оснащення «Інформаційно - довідкового куточка з питань цивільного захисту».  Методист обласного методичного кабінету Ольга Гловацька проінформувала присутніх про стан природно-техногенної безпеки Вінницької області за 2016 рік; провела  інструктивно-методичне заняття  на тему: «Організація і проведення навчання з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності з учнями, педагогічними працівниками та персоналом навчального закладу»;  зробила  огляд методичних матеріалів з питань ЦЗ та БЖД, розроблених працівниками обласного методичного кабінету.

Закінчився семінар Круглим столом, в ході якого керівники шкіл мали змогу отримати вичерпні відповіді  фахівців на свої запитання, обмінятися з колегами досвідом роботи з цивільного захисту в навчальному закладі, а також заповнити анкети зворотнього зв’язку з метою оцінки якості організації семінару, його змісту  та роботи фахівців.

Даний інструктивно-методичний  семінар став необхідною  та своєчасною фаховою допомогою освітянам, адже отримані знання та навчально-методичне забезпечення допоможуть їм у майбутньому  організувати та проводити роботу з питань цивільного захисту системно,  усвідомлено та ефективно. А це, сподіваємося, посприяє досягненню  позитивних результатів у вирішенні одного з пріоритетних завдань, поставлених сьогодні закладам освітньої галузі, -  забезпеченні  колективної  та особистої безпеки учасників навчально-виховного процесу.

 

Методист обласного

методичного кабінету

О. Гловацька

 

 

 

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку