Методисти вчаться діям у разі виникнення НС

Сьогодні, в умовах запровадження режиму надзвичайної ситуації у Донецькій і Луганській областях та режиму підвищеної готовності на решті території нашої країни, одним із пріоритетних завдань для педагогічних працівників Центру залишається навчання населення діям у разі виникнення надзвичайної ситуації.

02 лютого методист Обласного методичного кабінету безпеки життєдіяльності населення Ольга Гловацька провела інформаційно-просвітницьку роботу з педагогічними працівниками методичного кабінету департаменту освіти Вінницької міської ради з вищезазначеної теми. Представники методичної служби завжди були і по сьогодні залишаються найбільш досвідченими фахівцями у галузі освіти. Саме вони спрямовують роботу педагогів навчальних закладів міста в потрібний напрямок, з ними радяться вчителі та вихователі з професійних питань та питань виховання дітей, тому методисти повинні бути обізнаними не лише з власних вузькопрофільних питань, а й з актуальних питань сьогодення, таких як безпека. Отже, в ході зустрічі педагогічні працівники методичного кабінету ознайомились з питаннями колективної і особистої безпеки: алгоритмом дій за сигналом «Увага всім!», порядком дій населення у надзвичайній ситуації, у разі отримання інформації про загрозу імовірного вчинення терористичного акту, у разі виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів.

Завідувач методичним кабінетом департаменту освіти Вінницької міської ради Наталія Москальчук від імені усього колективу подякувала колезі - методисту Центру за корисну й актуальну інформацію, отримані знання та навчально-методичні матеріали.

Методист ОМК БЖД населення

О.Глова

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку