Місячник цивільного захисту на території Вінницької області

Вже котрий рік поспіль, восени с 17 вересня по 17 жовтня, на території нашої області проводиться «Місячник цивільного захисту» з активним залученням до нього фахівців галузі цивільного захисту на обласному рівні, начальників відділів (спеціально призначених осіб) з питань надзвичайних ситуацій районів та міст обласного значення, спеціалізованих служб Цивільного захисту, галузі освіти, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації.

Головною метою даного заходу є роз’яснення державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і територій, матеріальних і культурних цінностей та довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження, навчання населення поводженню в екстремальних умовах, пропаганда діяльності єдиної системи цивільного захисту та її структурних підрозділів.

Працівники нашого центру завжди активно приймають у ньому участь. В цьому році 3 жовтня відбулась зустріч педагогічних працівників центру з працівниками Управління агропромислового розвитку Вінницької області. Заняття з керівним складом, фахівцями та службовцями Управління, на яких поширюється дія законів у сфері цивільного захисту, провів викладач І категорії обласних курсів підвищення кваліфікації керівних кадрів Москаленко М.Г.

В ході виступу значна увага була приділена структурним змінам, які відбулись у діючій на сьогоднішній час Державній службі України з надзвичайних ситуацій, ознайомив з новими законодавчими документами в сфері цивільного захисту, а також розглянув питання державної політики у сфері цивільного захисту.

Під час проведення заняття викладач проінформував присутніх про надзвичайні ситуації (події), які мають місце виникнення на території нашої області, розглянув питання виникнення ризиків та зменшення ступеня їх виникнення. Як підсумок заняття, були доведені аналітична довідка надзвичайних ситуацій, які сталися на території області за 9 місяців поточного року та результати моніторингу надзвичайних ситуацій за 10 років.Хоча заняття і мало ознайомлювальний характер, але слухачі активно долучались до розгляду окремих питань. Для кращого сприймання матеріалу їм (слухачам) було представлено мультимедійну презентацію, з розкриттям найбільш значимих питань.

Тетяна Вовк, методист обласних та м. Вінниці курсів удосконалення керівних кадрів

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку