Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області 15 червня 2016 року розгорнув Мобільний навчально-консультаційний пункт щодо дій населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області  15 червня 2016 року розгорнув Мобільний навчально-консультаційний  пункт щодо дій  населення діям у надзвичайних ситуаціях.

 

15 червня 2017 року працівниками Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області  на території Вінницького технічного коледжу  було розгорнуто та з 10 до 16 год. організовано роботу Мобільного консультаційного пункту з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Відкрив  роботу  консультаційного пункту начальник  навчально-методичного центру Чухрій Ю.В., який наголосив  на важливості знань та умінь громадянами правильно діяти  в надзвичайній ситуації. Заступник начальника центру полковник служби цивільного захисту Шевчук А.М. розповів про історію створення мобільного консультаційного пункт та основні принципи його функціонування. Про організацію роботи консультаційного пункту та його мету проінформувала завідувач обласного методичного кабінету  Вовченко Н.О. Заступник директора Вінницького технічного коледжу Довгань Д.Ю. звернула увагу на актуальність та своєчасність проведення інформаційно-просвітницьких заходів такого характеру серед  молоді.

У роботі  консультаційного пункту взяли участь педагогічні працівники НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області, інспекторський склад та психологи ГУ ДСНС України у Вінницькій області,  працівники Вінницького технічного коледжу, інструктори з надання домедичної допомоги  Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України, співробітники ПАТ „Вінницягаз”, Вінницької міської рятувально-водолазної служби.

В ході роботи  консультаційного пункту проводилися тематичні бесіди  щодо алгоритму дій під час можливих надзвичайних ситуацій, при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів,  під час виникнення пожежі, вимог щодо користування первинними засобами пожежогасіння, надання психологічної допомоги, правил безпечного користування газом та побутовим газовим устаткуванням прошу навичок домедичної допомоги постраждалим на суші та воді.

 Особливу зацікавленість та захоплення викликала у відвідувачів  демонстрація рятувальної техніки і обладнання.

Мобільний консультаційний  пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях відвідали більше 500 учнів, студентів  та пересічних громадян міста Вінниця. Кожен відвідувач  отримав пам’ятку, брошуру чи  листівку та міг оглянути стенд із інформацією про те, як діяти в екстремальних умовах та що робити у тій чи іншій надзвичайній ситуації.

https://youtu.be/hCTYNpuTXXs

Заступник начальника НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області

 полковник служби ЦЗ

кандидат психологічних наук    А. М. Шевчук

© 2013–2018, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку