В навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області розпочався новий навчальний рік

В навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області

розпочався новий навчальний рік

 

З 10 січня 2018 року відповідно до Плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2018 рік стартував новий навчальний рік. Першими навчання розпочали слухачі наступних категорій слухачів «Керівники органів місцевого самоврядування» та «Секретарі комісій з питань надзвичайних ситуацій суб’єктів господарювання».

В ході занять до слухачів було доведено порядок організації та функціонування системи цивільного захисту, можливі заходи по зменшенню наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Викладачі центру розповіли, як правильно планувати та проводити евакуаційні заходи у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

Слухачі ознайомились з новими нормативними документами у сфері цивільного захисту.

 Зокрема, акцентовано увагу на плануванні заходів у сфері ЦЗ при виникненні надзвичайних ситуацій, а також життєзабезпечення населення та працівників від їх наслідків.

 Проблеми, що висвітлювались, викликали зацікавленість у слухачів, під час занять вони мали змогу поставити численні питання щодо практичного втілення у життя вимог чинного законодавства.

 За результатами навчання слухачі отримали в електронному вигляді керівні документи, методичні матеріали щодо організації і проведення заходів цивільного захисту

  За результатами навчання слухачі отримали посвідчення державного зразка, які дійсні протягом 5 років, але головне — отримали знання щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, оскільки життя та здоров’я людей, є основним завданням нашої держави.

 

 

Заступник завідувача обласних та м. Вінниці курсів

удосконалення керівних кадрів  2 категорії                                                                                              

Галина ДЕМ’ЯНЮК

© 2013–2018, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку