Навчання з категорією: «Особи, які очолюють групу охорони громадського порядку»

Навчання з категорією:

«Особи, які очолюють групу охорони громадського порядку»

 

        На базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області 13 березня 2018 року організовано та проведено відкрите заняття, в рамках атестації, на тему «Надзвичайні ситуації» з категорією слухачів «Особи, які очолюють групу охорони громадського порядку». Заняття підготовив та провів майстер виробничого навчання Центру Кучальський Володимир Олексійович.

        Метою заняття було: ознайомити слухачів з поняттям «надзвичайні ситуації», їх класифікацією, ознайомити з надзвичайними ситуаціями техногенного, природного, соціального та воєнного характеру; довести до слухачів надзвичайних ситуацій, які характерні для м. Вінниці та Вінницької області.      

        Під час заняття викладач  звернув увагу слухачів на таке питання як: порядок класифікації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру за їх рівнями (ПКМУ від 24.03.2004 року №368).

       Заняття з теми «Надзвичайні ситуації» пройшло організовано, на високому навчально - методичному рівні, з використанням мультимедійної презентації та роздаткового матеріалу. Слухачі були  активними  учасниками даного заняття. Особи, які очолюють групу охорони громадського порядку отримали необхідну інформацію з даної теми, яка буде використана ними  у подальшій роботі.

 

 

Рибалкіна О.С.

методист обласних та міста Вінниці курсів

удосконалення керівних кадрів 2 категорії

НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області

 

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку