Навчання з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів

Навчання з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів

 

На базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області 13 лютого 2018 року організовано та проведено відкрите заняття, в рамках атестації, на тему «Організація протипожежного забезпечення заходів цивільного захисту» з категорією слухачів «Керівники загальноосвітніх навчальних закладів». Заняття підготовив та провів викладач  І категорії Центру Москаленко Михайло Григорович.

Метою заняття було: довести основні законодавчі та нормативно-правові акти щодо забезпечення пожежної безпеки суб’єктів господарювання; ознайомити слухачів з основними заходами (організаційними, теоретичними та практичними) пожежної безпеки на  суб’єкті господарювання.

Заняття з теми «Організація протипожежного забезпечення заходів цивільного захисту» пройшло організовано, на високому навчально - методичному рівні, з використанням мультимедійної презентації та роздаткового матеріалу. Слухачі були  активними  учасниками даного заняття. Керівники загальноосвітніх навчальних закладів отримали необхідну інформацію з даної теми, яка буде використана ними  у подальшій роботі.

 

 

Рибалкіна О.С.

методист обласних та міста Вінниці курсів

удосконалення керівних кадрів 2 категорії

НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області

 

© 2013–2018, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку