Навчання керівників дошкільних навчальних закладів

Навчання керівників  дошкільних навчальних закладів

       З 29 по 31 січня 2018 року згідно з планом комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД області на курсах удосконалення керівних кадрів пройшли  підготовку керівники дошкільних навчальних закладів. Керівники дошкільних навчальних закладів в процесі підготовки віднеслись досить відповідально до занять, враховуючи те, що на території області відбувалися надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, які доводилися до них в якості прикладів, та їх місце, як керівників у організації захисту учасників навчально – виховного процесу від цих надзвичайних ситуацій, враховуючи і подію, яка відбулася 26 вересня в Калинівському районі на військовому арсеналі. В результаті цієї надзвичайної ситуації постраждали також  навчальні  заклади населених пунктів, що попали у зону ураження.    

        Підвищений інтерес і зацікавлення було до тем з питань евакуації, підготовки учасників навчально-виховного процесу дій у надзвичайних ситуацій, обрахунку збитків нанесених надзвичайною ситуацією. В процесі занять зроблено наголос та детально доведено питання організації  евакуації у навчальних закладах, порядок обрахунку збитків завданих надзвичайною ситуацією,  організації підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях в дошкільних навчальних закладах. Заняття пройшли на високому методичному рівні.

       Основу занять складали питання з відпрацювання практичних завдань по організації цивільного захисту на відповідних територіях, відпрацювання рішень керівника на виконання завдань ЦЗ. На завершення  завідувач обласних та міста Вінниці курсів удосконалення керівних кадрів Кирилюк Володимир Віталійович підсумував результати занять. Слухачі залишили позитивні відгуки з організації та проведення навчання.

 

      Викладач  Гречка В.М.

 

© 2013–2018, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку