Навчання керівників об’єднаних територіальних громад

Навчання керівників об’єднаних територіальних громад

 

         Відповідно до плану  основних заходів Пілотного проекту щодо організації заходів цивільного захисту населення  спроможних територіальних громад, що створюються відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»  на території Вінницької області, з 7 по 9 червня 2017 року проводиться навчання з керівниками об’єднаних територіальних громад.  

  Навчання зазначеної категорії проводяться вперше в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області. В проведенні занять приймав участь заступник директора департаменту цивільного захисту Вінницької ОДА Дев’ятий С.М.

         В процесі занять звернуто увагу керівникам об’єднаних територіальних громад на законодавчу та нормативну-правову базу з питань цивільного захисту, основні заходи із захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, повноваження органів виконавчої влади, місцевого самоврядування на обов’язки і їх завдання у сфері цивільного захисту, права громадян у сфері цивільного захисту, функції служб в місцевих ланках територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ.

         У ході практичних занять надано методичні рекомендації з відпрацювання документів з організації управління та захисту населення у надзвичайних ситуаціях.

 

    Завідувач обласних курсів

    Кирилюк В.В.

© 2013–2018, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку