Навчання керівників суб’єктів господарювання.

Навчання керівників суб’єктів господарювання.

 

      З 24 по 26 січня поточного року на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області пройшли підготовку з функціонального навчання керівники суб’єктів господарювання. Посадові особи, що проходили навчання, є директорами, заступниками директорів міських дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивних підприємств, установ.  

Вищезазначене навчання особливо необхідне для посадових осіб цих закладів, адже під час проведення спортивних навчань, тренувань, змагань в цих закладах (установах) може перебувати велика кількість людей, як  учасників заходів, так і глядачів. 

     Під час проходження навчання слухачі ознайомились з основними завданнями та організацією функціонування Єдиної державної системи цивільного захисту, основними принципами організації управління у сфері цивільного захисту, визначились із  завданнями та обов’язками керівників суб’єктів господарювання, які виконують обов’язки голів комісій з питань надзвичайних ситуацій (НС), вимогами керівних документів щодо порядку створення та використання матеріальних, фінансових резервів для ліквідації НС та їх наслідків.

     Слухачі продемонстрували старанність у вивченні програми функціонального навчання та виказали не аби яку зацікавленість під час вивчення тем, які особливо стосуються питань: організації евакуації населення, здійснення оповіщення і інформування суб’єктів забезпечення цивільного захисту в разі загрози або виникнення НС, призначення та склад евакоорганів, порядок і строки  здійснення евакуаційних заходів. Також слухачі зрозуміли, що захист населення, суб’єктів господарювання від негативних наслідків НС є однією з найважливіших функцій органів виконавчої влади, рад (усіх рівнів) в тому числі і керівників суб’єктів господарювання.

     Заступник начальника обласних та м. Вінниця курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії Дем’янюк Г.О. прийняла контрольні заліки, а завідувач обласних та м. Вінниця курсів удосконалення керівних кадрів         2 категорії Кирилюк В.В. підвів підсумки по навчанню.

 

 Викладач обласних та м. Вінниця курсів

 удосконалення керівних кадрів 2 категорії                                   Хрипливий І.І.

© 2013–2018, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку