Навчання керівників загальноосвітніх навчальних закладів

Навчання керівників загальноосвітніх навчальних закладів

 

     З 01 по 03 жовтня поточного року на базі Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області пройшли підготовку з функціонального навчання керівники загальноосвітніх навчальних закладів.

     Під час проходження навчання слухачі ознайомились з основними напрямками роботи керівника навчального закладу в різних режимах функціонування єдиної державної системи цивільного захисту,  визначились з  завданнями керівного складу та фахівців закладу,  діяльність  яких  пов’язана  з  організацією  і  здійсненням  заходів  з питань цивільного захисту, організацією  виконання практичних заходів об’єктового тренування під час проведення Дня цивільного захисту, вимогами керівних документів щодо порядку планування заходів ЦЗ в освітньому закладі, напрямками діяльності в період проведення Місячника цивільного захисту, вимогами протипожежного забезпечення заходів та інше.

     Слухачі  продемонстрували  наполегливість  і старанність  у  вивченні  програми  функціонального  навчання  та  виказали зацікавленість під час вивчення тем, які особливо стосуються питань здійснення навчання працюючого населення та учасників навчально – виховного процесу, організації  оповіщення і інформування в закладах освіти  на відповідних територіях в разі виникнення НС, призначення та складу евакуаційних органів, документації, що розробляється, відпрацьовується та ведеться в начальному закладі.

     Якість засвоєння навчального матеріалу перевірила комісія центру під час здійснення контрольних заходів при здачі заліку в кабінеті  інформаційних технологій навчання.

     Начальник  навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чухрій Ю.В.  підвів  підсумки заняття    та привітав присутніх з наступаючим професійним святом Днем працівника освіти.

 

Викладач обласних курсів

Москаленко М.Г.

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку