Навчання посадових осіб, які очолюють комісії з питань надзвичайних ситуацій суб’єктів господарювання

Навчання посадових осіб, які очолюють комісії з питань надзвичайних ситуацій суб’єктів господарювання 

      З 29 по 31 січня поточного року на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області пройшли підготовку з функціонального навчання посадові особи, які очолюють комісії з питань надзвичайних ситуацій  суб’єктів господарювання.

     Під час проходження навчання слухачі ознайомились з основними завданнями та організацією функціонування Єдиної державної системи цивільного захисту, основними принципами організації роботи голови комісії ТЕБ та НС об’єктового рівня, визначились із  завданнями працівників СГ, які очолюють комісії з питань НС СГ та вимогами керівних документів щодо порядку створення та використання матеріальних, фінансових резервів для ліквідації НС та їх наслідків.

     Слухачі продемонстрували старанність у вивченні програми функціонального навчання та виказали не аби яку зацікавленість під час вивчення тем, які особливо стосуються питань: організації евакуації населення, здійснення оповіщення і інформування суб’єктів забезпечення цивільного захисту в разі загрози або виникнення НС, призначення та склад евакоорганів, порядок і строки  здійснення евакуаційних заходів. Також слухачі зрозуміли, що захист населення, суб’єктів господарювання від негативних наслідків НС є однією з найважливіших функцій органів виконавчої влади, рад (усіх рівнів) та суб’єктів господарювання.

     По завершенню навчання комісія обласних та м. Вінниці курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії прийняла контрольні заліки у слухачів, а завідувач обласних та м. Вінниця курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії Кирилюк В.В. підвів підсумки по навчанню.

 

 

 Викладач обласних та м. Вінниця курсів

 удосконалення керівних кадрів 2 категорії                                   Хрипливий І.І.

© 2013–2018, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку