Навчання з посадовими особами, які очолюють комісії з питань надзвичайних ситуацій суб’єктів господарювання

Навчання з посадовими особами, які очолюють комісії з питань  надзвичайних ситуацій суб’єктів господарювання

 

На базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області 21 березня 2017 року організовано та проведено відкрите заняття «Організація роботи голови комісії з питань НС суб’єкту господарювання» з категорією слухачів «Посадові особи, які очолюють комісії з питань  НС суб’єктів господарювання». Заняття підготовив та провів викладач викладач І категорії центру Москаленко Михайло Григорович.

Мета заняття: ознайомити слухачів з організацією роботи голови комісії з питань надзвичайних ситуацій суб’єкту господарювання; надати практичні навички у відпрацюванні робочих документів.

Під час заняття викладач  звернув увагу слухачів на такі питання як :

-   організацію роботи  голови комісії з питань  надзвичайних ситуацій суб’єкту господарювання;

-    документацію комісії з питань  надзвичайних ситуацій суб’єкту господарювання;

В ході проведення заняття викладачем було проведено  практичне заняття по проведенню засідання комісії із слухачами. Також велику увагу Мокаленко М.Г. звернув на робочі документи комісії.

Відомо, що метою проведення відкритого заняття, як однієї з форм педагогічного контролю, є виявлення рівня професійної компетенції та педагогічної майстерності педагогічного працівника з метою подальшого їх удосконалення. Саме під час проведення таких занять відбувається обмін досвідом роботи між працівниками Центру, демонстрація методики проведення навчальних занять, використання сучасних технологій та активних методів навчання, способів досягнення навчальних цілей заняття, а також реалізації структурних елементів певного типу заняття згідно з планом його проведення.

Відвідали заняття заступник голови облдержадміністрації Броварник Василь Михайлович та директором Департаменту цивільного захисту Вовченко Сергій Дмитрович.

Заняття з теми «Організація роботи голови комісії з питань НС суб’єкту господарювання» пройшло організовано, на високому навчально - методичному рівні, з використанням мультимедійної презентації. Слухачі були  активними  учасниками даного заняття. Посадові особи, які очолюють комісії з питань  НС суб’єктів господарювання отримали необхідну інформацію з даної теми, яка буде використана ними  у подальшій роботі.

 

 

 

 

        Рибалкіна О.С.

        методист обласних та міста Вінниці курсів

        удосконалення керівних кадрів 2 категорії

          

 

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку