Навчання працівників чергово – диспетчерських служб суб’єктів господарювання

Навчання працівників чергово – диспетчерських служб

 суб’єктів господарювання

 

    З 19 по 21 лютого  поточного року на базі Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області пройшли підготовку з функціонального навчання працівники чергово – диспетчерських служб суб’єктів господарювання.

     Під час проходження навчання слухачі ознайомились з основними напрямками роботи працівників чергово – диспетчерських служб суб’єктів господарювання  в разі виникнення надзвичайних ситуацій,  визначились з   своїми завданнями та обов’язками у сфері цивільного захисту, організацією виконання практичних заходів під час проведення об’єктових навчань та протипожежних тренувань, вимогами керівних документів щодо порядку організації робочого місця працівника чергово – диспетчерських служб суб’єктів господарювання та інше.

   Слухачі продемонстрували наполегливість  і старанність у вивченні програми функціонального навчання, практичному вирішенні прикладів розрахунків щодо виявлення та оцінки хімічної обстановки  у випадку аварії на хімічно – небезпечному об’єкті або транспорті, виказали не аби яку зацікавленість під час вивчення тем, які особливо стосуються питань організації та здійснення оповіщення і інформування працівників ОПН - ПНО, населення та відповідних територій в разі виникнення НС, забезпечення їх засобами колективного  та індивідуального захисту, видами надзвичайних ситуацій, характерних для конкретного регіону.

   Заступник начальника обласних та м. Вінниця курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії Дем’янюк Г.О. провела контрольні заходи та підвела підсумки занять.

 

Викладач обласних курсів                         

М. Москаленко

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку