Навчання працівників суб’єктів господарювання, які очолюють евакуаційні органи

Навчання працівників суб’єктів господарювання, які очолюють евакуаційні органи.

      З 25 по 27 жовтня поточного року на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області пройшли підготовку з функціонального навчання (поза планом) посадові особи місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, працівники суб’єктів господарювання, які очолюють евакуаційні органи, виконують обов’язки секретарів евакуаційних комісій.

     В умовах сьогодення при відсутності планового фінансування на утримання і будівництво сховищ для населення та неповної забезпеченості населення захисними спорудами, де розміщуються об’єкти підвищеної небезпеки, евакуація є основним способом захисту населення від НС техногенного, природного характеру та в особливий період.

     Вищезазначене навчання особливо необхідне для посадових осіб територіальних громад, де в умовах реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади триває передача більших повноважень і ресурсів на їх рівень. Позитивним є те, що із 47 слухачів що пройшли навчання -  14 від Калинівської райдержадміністрації, міської ради та суб’єктів господарювання, що належать новоствореній Калинівській територіальній громаді.

     Під час проходження навчання слухачі ознайомились з основними завданнями та організацією функціонування Єдиною державною системою цивільного захисту, основними принципами організації управління у сфері цивільного захисту, визначились із  завданнями працівників суб’єктів господарювання, які очолюють евакуаційні органи, виконують обов’язки секретарів евакуаційних комісій, вимогами керівних документів щодо порядку планування евакуаційних заходів та розробкою документів евакоорганів.

     Слухачі продемонстрували старанність у вивченні програми функціонального навчання та виказали не аби яку зацікавленість під час вивчення тем, які особливо стосуються питань: організації евакуації населення, здійснення оповіщення і інформування населення, суб’єктів господарювання  на відповідних територіях в разі загрози або виникнення НС, призначення та склад евакоорганів, порядок і строки  здійснення евакуаційних заходів, розміщення та всебічного забезпечення евакуйованого населення.

     Заступник начальника обласних та м. Вінниця курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії Дем’янюк Г.О. підвела підсумки по навчанню та та прийняла контрольні заліки.

 

 Викладач обласних та м. Вінниця курсів

 удосконалення керівних кадрів 2 категорії

Хрипливий І.І.

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку