Навчання секретарів органів місцевого самоврядування

Навчання секретарів органів місцевого самоврядування

 

З 19 по 21 лютого поточного року на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області згідно з планом комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД області пройшли підготовку з функціонального навчання секретарі органів місцевого самоврядування (ОМС).

Під час проходження навчання слухачі ознайомились з основними завданнями та організацією функціонування Єдиної державної системи цивільного захисту (ЄДС ЦЗ), організацією роботи керівника відповідно до режимів функціонування ЄДС ЦЗ, основними принципами організації роботи комісії з питань надзвичайних ситуацій, системою евакуаційних органів та вимогами керівних документів щодо порядку створення та використання матеріальних, фінансових резервів для ліквідації  НС та їх наслідків.

Слухачі продемонстрували старанність у вивченні програми функціонального навчання та виказали не аби яку зацікавленість під час вивчення тем, які особливо стосуються питань: організації евакуації населення, здійснення оповіщення і інформування населення та всебічного забезпечення евакуйованого населення.

Також слухачі зрозуміли, що захист населення, суб’єктів господарювання від негативних наслідків НС є однією з найважливіших функцій органів виконавчої влади, рад (усіх рівнів).

По завершенню навчання комісія з перевірки знань з функціонального навчання обласних та м. Вінниці курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії провела підсумковий контроль.

 

 Викладач обласних та м. Вінниця курсів

 удосконалення керівних кадрів 2 категорії                                   Хрипливий І.І.

© 2013–2018, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку