Навчання слухачів категорії «Керівники загальноосвітніх навчальних закладів»

Навчання слухачів категорії

«Керівники загальноосвітніх навчальних закладів»

         З 16 по 18 січня 2018 року згідно плану комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту, на обласних та м. Вінниці курсах удосконалення керівних кадрів 2 категорії пройшли підготовку керівники загальноосвітніх навчальних закладів.

        Група укомплектована слухачами на 100% від потреби. Керівники навчальних закладів віднеслись до занять відповідально, враховуючи що на території області 26 вересня в Калинівському районі на військовому арсеналі відбулись вибухи боєприпасів і в результаті постраждали також і навчальні  заклади населених пунктів, що потрапили у зону ураження.       

        В процесі занять, викладачами зроблено наголос та детально доведено питання організації  евакуації у навчальних закладах, порядок обрахунку збитків завданих надзвичайною ситуацією,  організації підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях в навчальних закладах.

        Заняття пройшли на високому методичному рівні з використанням інноваційних технологій навчання. Більше уваги приділялось з відпрацювання практичних завдань по організації цивільного захисту у відповідних закладах, відпрацювання рішень керівника на виконання завдань цивільного захисту.

        На завершення занять усі слухачі пройшли підсумкове тестування за програмою підготовки, рівень засвоєння знань на високому та достатньому рівні.

       Начальник центру Чухрій Юрій Володимирович підсумував результати занять. Слухачі залишили позитивні відгуки з організації та проведення навчання викладацьким складом.

 

Викладач обласних та м. Вінниці курсів

удосконалення керівних кадрів 2 категорії

Гречка В.М.

 

© 2013–2018, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку