Навчання заступників керівників (методистів) дошкільних навчальних закладів

Навчання заступників керівників (методистів) дошкільних навчальних закладів

 

      З 12 по 14 лютого поточного року на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області згідно з планом комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД області пройшли підготовку з функціонального навчання заступники керівників (методисти) дошкільних навчальних закладів (ДНЗ).

      Під час проходження навчання слухачі ознайомились з основними завданнями та організацією функціонування Єдиної державної системи цивільного захисту, протипожежного забезпечення заходів цивільного захисту, основними принципами організації роботи комісії з питань надзвичайних ситуацій, системою евакуаційних органів, організацією навчання з цивільного захисту в ДНЗ (підготовкою та проведенням «Тижня безпеки дитини») та вимогами керівних документів щодо порядку створення та використання матеріальних, фінансових резервів для ліквідації НС та їх наслідків.

      Слухачі продемонстрували старанність у вивченні програми функціонального навчання та виказали не аби яку зацікавленість під час вивчення тем, які особливо стосуються питань: організації евакуації населення, здійснення оповіщення і інформування населення та всебічного забезпечення евакуйованого населення.

      Заняття пройшли організовано, з використанням мультимедійних презентацій, навчальних фільмів та роздаткових матеріалів. Заступники керівників (методисти) ДНЗ отримали необхідну інформацію з даних тем, яка буде використана ними  у подальшій роботі і при необхідності у повсякденному житті.

        По завершенню навчання комісія по перевірці знань з функціонального навчання обласних та м. Вінниці курсів удосконалення керівних кадрів          2 категорії провела підсумковий контроль.

 

 Викладач обласних та м. Вінниця курсів

 удосконалення керівних кадрів 2 категорії                                   Хрипливий І.І.

© 2013–2018, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку